Mortal Kombat 1, Warner Bros. Interactive Entertainment, V Mortal Kombat 1 by mohl být Conan i Peacemaker

V Mortal Kombat 1 by mohl být Conan i Peacemaker

Objevují se další náznaky očekávaného pokračování slavné bojovky. Hra by mohla vyjít v září

Zdroj: Universal Pictures
15. 5. 2023
Název: Mortal Kombat 1 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 19. 9. 2023

Ačkoliv vývojáři ze studia NetherRealm ještě oficiálně nepotvrdili zvěsti kolem dalšího dílu série Mortal Kombat, úniky z posledních dnů už před námi kreslí poměrně jasný obrázek. Dosud nejsilnější zákulisní informace o nové hře přinesl často citovaný insider s přezdívkou billbil-kun, který začal mluvit o hře s názvem Mortal Kombat 1 a nastínil i cenu různých edic pro cílové platformy, kterými mají být PC, Xbox Series a PlayStation 5. Od té chvíle ale únik stihly komentovat i další magazíny a přináší informace nejen o možném termínu vydání, ale také o obsahu stran zastoupených bojovníků.

Začněme možným datem uvedení, se kterým ve svém článku a na základě informací vlastních zdrojů operuje portál Windows Central. Zmiňuje předchozí náznaky billbil-kuna a doplňuje, že termínem uvedení by mohlo být letošní září. Také Windows Central očekává brzké odhalení hry a jen velmi krátkou prodlevu mezi ním a doručením hry, což zní slibně a s přihlédnutím k oficiálně šířeným teaserům je to skutečně možné. Objevují se však i konkrétnější zprávy o možném obsahu a zařazení jednotlivých bojovníků, do jejichž soupisky by mohla promluvit i mateřská společnost Warner Bros. Spekuluje se totiž, že si budeme moci zahrát za Peacemakera, Homelandera a dokonce Conana, a to v rámci rozšiřujících balíčků, které se mají pro Mortal Kombat 1 chystat.

První dva zmiňuje přímo Windows Central, o Conanovi pak zvlášť promluvil Jez Corden v podcastu Xbox Two, bez ohledu na to, že on sám pro Windows Central pracuje. Nepřináší však žádné bližší detaily, jakým způsobem by měl být Conan či ostatní hostující bojovníci zapojeni do hry, což by ale s ohledem na dřívější praxi neměl být žádný velký problém. Zajímavé ale bude sledovat oficiální zprávy, pokud se teze o Conanovi potvrdí, zejména stran bojovníkovy podoby. Rozhodně bychom si rádi zahráli za mladého Arnolda Schwarzeneggera, ale na takové úvahy je ještě dostatek času. Pro začátek by to chtělo potvrzení, že novou hrou skutečně bude Mortal Kombat 1 a že dojde na avizovaný restart časové linie.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru