V Legionu se vrátí hlavní hrdina prvních Watch Dogs

Aiden Pearce si udělá výlet do Londýna. Bude mít vlastní příběh i speciální schopnosti

Zdroj: Ubisoft
11. 9. 2020
Název hry: Watch Dogs: Legion Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 29. 10. 2020 Platformy: , , Žánr:

Zdálo se, že vše zajímavé už o Watch Dogs: Legion víme, ale vývojáři si přeci jen schovali ještě pár překvapení v rukávu. Včera vytáhli docela slušnou kartu. V novému dílu se totiž vrátí i Aiden Pearce z původní hry. Je starší, ale ne nutně moudřejší, upozorňují autoři. Aiden se vrátí jako hratelná postava coby součást post launch obsahu.

Někteří fanoušci byli z comebacku Aidena nadšení, zatímco jiným doslova vadí, zdá se.

Bude mu věnována úplně nová vlastní kapitola, která bude k dispozici v rámci season passu. DLC ale půjde získat také samostatně. Má to být jedinečná postava s vlastními speciálními schopnostmi i příběhovým obloukem.

Součástí season passu budou celkem dvě příběhová rozšíření, čtyři unikátní postavy a vlastními schopnostmi nebo tři další mise. Pozoruhodné bylo zpětně sledovat, jak na oznámení s Aidenem reagovali různí hráči. Někteří fanoušci byli z jeho comebacku nadšení, zatímco jiným doslova vadí, zdá se. Podle kritiků do světa nezapadne, je moc brutální, nebo mu schází osobnost. Ne že by ostatní “anonymní” Londýňané byli bůhvíjak charismatičtí…

Žádaná další překvapení

Jinak jsme se o hře nedozvěděli v podstatě nic nového a Ubisoft znovu prezentoval na akci Forward základní funkci a myšlenku hry, tedy že titul nemá jednoho konkrétního hrdinu a můžete naverbovat do odboje v podstatě jakéhokoli obyvatele Londýna.

Watch Dogs: Legion vyjde 29. října a kromě PC, PS4 a Xboxu One později dorazí i na konzole PlayStation 5, Xbox Series S i X.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru