V Jurassic World Evolution 2 se vydáme mimo souostroví

Pokračování nabídne více úprav i létající a vodní druhy. Představil ho Jeff Goldblum

Zdroj: Frontier Developments
11. 6. 2021
Název hry: Jurassic World Evolution 2 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 9. 11. 2021 Platformy: , , , , Žánr:

Vývojáři ze studia Frontier Developments (Planet Coaster, Planet Zoo, Elite: Dangerous) oznámili druhý díl strategie Jurassic World Evolution. Nový tycoon míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series a vyjde ještě letos. Autoři nás lákají na novou příběhovou kampaň, nové funkce, nové dinosaury i rozšířené možnosti stavění.

Pokusíme se zachránit přes 75 historických druhů včetně létajících a vodních potvor, po nichž fanoušci volali.

Příběhová kampaň je zasazena po událostech filmu Jurský svět: Zánik říše a budeme se v ní snažit chránit pravěké veleještěry. Společnost nám budou dělat postavy z filmové série jako Ian Malcolm, kterého hrál Jeff Goldblum, jenž „shodou okolností“ hru včera slavnostně oznámil na akci Kickoff Live v rámci Summer Game Festu. Na hře se ale podílí i Bryce Dallas Howard.

Našim úkolem je vytvořit a spravovat park, v němž můžeme nově přizpůsobovat jednotlivé budovy a vydat se do nových lokací – od hustých lesů a tajgu až po skalnaté pouště. Vůbec poprvé se totiž vypravíme mimo tradiční souostroví. Pokusíme se zachránit přes 75 historických druhů včetně létajících a vodních potvor, po nichž fanoušci volali. Máme sledovat, jak si hledají teritoria, bojují o ně a jak realisticky reagují na ostatní tvory. Zvířata mají vypadat a chovat se ještě víc jako živá.

Velkou novinkou má být také režim Chaos Theory, který umožní prožít klíčové okamžiky oblíbených filmů s nějakými nečekanými zvraty. Máme na vlastní kůži zkusit hypotetické situace. Dohromady ale hra nabídne hned čtyři různé módy. Dalším je režim výzvy, kde můžete otestovat své schopnosti, a nakonec je tu ještě klasický sandbox, který umožní popustit uzdu fantazii.

Zdá se, že autoři chtějí zohlednit zpětnou vazbu od fanoušků prvního dílu a dvojka nabídne více svobody a pestrosti, což byla jedna z výtek k originálu. Novinka má nabídnout více možností i více úprav. O další detaily se slibují autoři brzy podělit. K dispozici máme první obrázky i trailer.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru