V Gran Turismu 7 zaparkovala tři nová auta

Kromě nich vám v kavárně naservírují tři nová menu pro pokročilé a související závody

Zdroj: Polyphony Digital
26. 5. 2022
Název: Gran Turismo 7 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 4. 3. 2022 Platformy: , Žánr:
Gran Turismo 7

Společnosti Sony a Polyphony Digital informovaly, že už dříve avizovaný květnový update dorazil do závodní hry Gran Turismo 7. Přináší hlavně tři nová auta. Prvním je Toyota GR010 HYBRID ’21. Dalším pak poměrně atraktivní koncept Suzuki Vision Gran Turismo. A posledním kouskem Roadster Shop Rampage. U vozů to ale samozřejmě nekončí. Do fotografického režimu Scapes například přibyly nové oblasti v New Orleans.

I když update na oficiálním webu žádné další novinky nezmiňuje, magazín Video Games Chronicle píše, že jsou v nabídce také tři další menu pro kavárnu a na ně navázané tři nové závodní eventy. A skutečně je uvádí kompletní výčet patch notes. Všechny tři nové vozy lze koupit za in-game kredity v prodejně Brand Central. Zmíněná menu mají název Lightweight K-Cup, Vision Gran Turismo Trophy a Gr.1 Prototype Series. Objeví se po dokončení staršího menu 39 a dosažení sběratelské úrovně alespoň 20, respektive 30 pro menu 42. Do kavárny přibyly také nové konverzace.

Pokud jde o menší novinky, k narozeninám například hráči nově obdrží speciální dárek. Vývojáři opět upravili nějaké odměny za arkádové závody a vlastní závody. Je možné lépe exportovat fotky z režimu Scapes přímo do knihovny samotné konzole. Ale menších dílčích změn v jednotlivých oblastech hry je ještě mnohem víc. Týkají se vaší garáže, režimu Sport i klasického multiplayeru. Bohužel na jiné výrazné obsahové novinky byste tentokrát čekali marně. Nedošlo například na žádnou další trať, která by rozšířila stávající nabídku.

Kromě aktuálních screenshotů vývojáři na nový obsah lákají také prostřednictvím čerstvého traileru.

# gran turismo # japonské # simulace # závody

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru