Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, V další sezóně Call of Duty se vydáme do Laosu

V další sezóně Call of Duty se vydáme do Laosu

Už příští týden se dočkáme nového obsahu pro Black Ops Cold War a Warzone

Zdroj: Activision
17. 2. 2021

Activision začal prostřednictvím čerstvé upoutávky lákat fanoušky Call of Duty na nový obsah pro Black Ops Cold War a Warzone. Trailer druhé sezóny slibuje, že navštívíme poměrně exotickou lokaci, konkrétně Laos a jeho džungle. Kavalerie dorazí 25. února, už nyní se ale spekuluje, co nás v jihovýchodní Asii čeká.

Call of Duty: Warzone se má v březnu k prvnímu výročí dočkat další nové mapy inspirované právě studenou válkou.

Lze s úspěchem předpokládat, že nové postavy z traileru rozšíří stávající řady operátorů, podobně jako zbraně. Mapy by pak mohly ve větší míře tématicky připomínat první Black Ops, i když se pochopitelně stále budeme pohybovat v osmdesátých letech. Ale nejde jen o Cold War, ale také Warzone.

Spekuluje se, že Call of Duty: Warzone se má v březnu k prvnímu výročí dočkat další nové mapy inspirované právě studenou válkou. Verdansk už dříve doplnil menší Rebirth Island, ale tohle by mohla být plnohodnotná velká mapa vycházející z Black Ops Cold War. Bylo by opravdu zajímavé, pokud bychom se i v ní vydali do jihovýchodní Asie, klidně někam do oblasti Laosu, Kambodže a Vietnamu. Je také docela dobře možné, že původní mapa Warzone projde nějakou proměnou spojenou s in-game eventem. Celé měsíce se spekuluje třeba o použití jaderných zbraní.

Ani tím ale výčet novinek ke Call of Duty nekončí. Další spekulace se však netýkají Warzone ani Black Ops Cold War, ale nového pokračování. Letošní díl by podle nejčerstvějších spekulací mohl vzít hráče do padesátých let 20. století, tedy dost možná do války v Koreji. Ale pokud byste se chtěli zeptat na můj názor, zní to podle mě až příliš dobře na to, aby to byla pravda. Podle mě vsadí Activision na jistotu a po historické exkurzi naservíruje hráčům opět nějaký moderní konflikt.

Důvěryhodný leaker ModernWarzone tvrdí, že na dalším Call of Duty pracuje studio Sledgehammer Games, které se podílelo i na Black Ops Cold War a Modern Warfare. Přímo pak tým vedl vývoj Call of Duty: WWII. S jistotou v tuto chvíli ale víme jen to, že nový díl letos opět vyjde.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru