V Battlefieldu 2042 startuje druhá sezóna

Nový trailer odhaluje bonusy z battle passu. Chystají se také další vylepšení hry

Zdroj: Electronic Arts
30. 8. 2022
Název hry: Battlefield 2042 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 19. 11. 2021 Platformy: , , , , Žánr:

První obsahová sezóna v Battlefieldu 2042 sice přišla více než půl roku po vydání hry, ale zdá se, že většina z dřívějších křivd a nedostatků je zapomenuta. Vývojáři z DICE se v případě první sezóny pojmenované Zero Hour postarali o mnoho změn i vylepšení a nepřestávají informovat, co dalšího se v Battlefieldu 2042 do budoucna změní. Jednou z těchto věcí je konstantní vylepšování map, další mohou být například specialisté, kteří budou od třetí sezóny rozděleni do tříd a nechybí ani samotný obsah druhé sezóny. Na ten teď lidé z DICE lákají novým trailerem, zaměřeným na battle pass. Zdá se totiž, že v tomto ohledu se mají hráči na co těšit, včetně nového specialisty, který bude čekat hned na začátku vašeho snažení.

Sezóna číslo dvě, která začíná úderem dnešního dne, nese označení Master of Arms a přinese dalších 100 úrovní, po kterých můžete v rámci battle passu stoupat a získávat řadu zajímavých odměn. Oním specialistou je support Charlie Crawford, který s sebou na bojiště bere minigun chráněný štítem. Získáte ho už na 4. úrovni, takže může trvat doslova pár minut, než se s ním rozběhnete vstříc zuřivým bitvám a vedle zmíněného minigunu potěšíte spoluhráče dalšími náboji. Těšit se ale můžete třeba i na nové vozidlo – čtyřmístný EBLC-RAM – který získáte na 16. úrovni i s namontovaným kulometem. Snad vývojáři vše vybalancovali a nedojde na další problémy, které se s vozidly pojily krátce po vydáním.

V traileru se mihnou i některé nové zbraně, jako je například PF51, hybrid mezi pistolí a SMG, který využívá zásobníky z P90 nebo LMG Avancys. Pokud máte rádi souboje na blízko, mohla by vás zajímat AM40 už na 10. úrovni, případně speciální oslepující granáty. Chybět nebudou ani nejrůznější skiny na specialisty nebo dokončovací komba, speciálně to se stavebním kladivem, kterým můžete… No, zkrátka, můžete umlátit protivníka k smrti. Zajímavé nicméně je sledovat náladu kolem hry jako takové. Zdá se totiž, že ji hráči začínají brát pomalu na milost a reakce na trailer jsou velmi pozitivní. Možná je to i jeho střihem a editací, na každý pád ale zřejmě skutečně začíná platit, že DICE nehází Battlefield do žita a chtějí se hrou dále pracovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru