Update The Sims 4 do hry omylem přidal incest

A k tomu navíc i zrychlené stárnutí postav. Vývojáři o bugu vědí a pracují na jeho odstranění

Zdroj: Electronic Arts
29. 7. 2022
Název hry: The Sims 4 Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 9. 2014 Platformy: , , , Žánr:

Nejnovější aktualizace čtvrtého dílu The Sims omylem do hry přidala i něco, co určitě nebylo v plánu. Ještě před včerejším spuštěním nového DLC High School Years proběhla na začátku týdne bezplatná aktualizace, která zahrnovala nový mobil a jeho rozhraní, rostoucí ochlupení, pestřejší sexuální orientace nebo zaoblené stěny. Společně s tím se však ve hře nechtěně vyskytl také incest a postavy začaly přehnaně rychle stárnout.

Řada hráčů na sociálních sítích nebo oficiálním fóru hry přišla s tím, že si všímají neobvyklého chování svých simíků. Ti se totiž nově začali zakoukávat i do členů své vlastní rodiny. Někdo hlásil, že mu hra nabízí navrhnout vztah vlastní dceři, dalšímu zase sourozenci, až se postupně nasbíraly reakce se všemi možnými kombinacemi. Ačkoli jde o něco, čeho se někteří moddeři už dříve snažili dosáhnout záměrně, ze strany vývojářů rozhodně nejde o zamýšlený herní mechanismus. Chyba souvisí s novými cíli a přáními, které simíci mají, bohužel se mezi nimi jaksi objevila i potřeba vztahu s rodinným příslušníkem.

Ještě předtím se však vývojáři vyjádřili k druhému výraznému bugu, jímž je urychlené stárnutí. Problém se stárnutím postav souvisí s nastavením životnosti postav a hrozí u simíků, kteří mají krátkou nebo dlouhou životnost. Z toho důvodu vývojáři doporučují v tuto chvíli hrát pouze s těmi, jejichž životnost je nastavena na normální (výchozí) hodnotu, před tím je ostatně nově varuje i upozornění přímo ve hře. Do té doby však už stihlo hráčům zemřít mnoho starých simíků. Na opravách obou chyb vývojáři pochopitelně pracují a incestní bug už se jim povedlo alespoň omezit.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru