Update pro The Last of Us Part II vylepšuje hru na PS5

Performance patch nabízí možnost vybrat si mezi 30 a novými 60 snímky za sekundu

Zdroj: Naughty Dog
19. 5. 2021
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 19. 6. 2020 Platformy: Žánr:

Společnost Sony na PlayStation Blogu oznámila, že vývojáři ze studia Naughty Dog vydávají nový update pro The Last of Us Part II. Takzvaný performance patch určený pro PlayStation 5 umožní nově hrát v 60 snímcích za sekundu. Novinku na blogu zveřejnil šéf komunikace týmu Naughty Dog Arne Meyer.

Podle něj patřil performance patch pro PS5 mezi nejčastěji žádaná přání komunity hráčů. A jeho oznámení i vydání připadlo právě na dnešek. Update je k dispozici zcela zdarma. Dostal označení 1.08 a jakmile jej aplikujete, najdete v nastavení nový přepínač, který vám umožní po vzoru jiných her vybrat si mezi 30 a 60 fps. V rámci zpětné kompatibility je samozřejmostí také rychlejší loading a nejen Naughty Dog, ale rovněž další vývojáři vylepšují tímto způsobem i rozlišení starších her.

Tenhle update je jen prý prvním krokem na cestě práce s PS5.

Podrobný rozbor updatu už přináší magazín Digital Foundry. Studio Naughty Dog se podle Meyere zakouslo do hardwaru PlayStationu 5 a zkoumá jeho možnosti. Jsou prý nadšení tím, co budoucnost přinese. Tenhle update je jen prý prvním krokem na cestě práce s PS5. Autoři nám dají vědět, až budou mít pro nás nějaké další novinky.

The Last of Us Part II bude součástí Days of Play a v akci jej pořídíte za 799 korun. Pokud jste tak ještě hru nehráli a update vás láká, máte zase o důvod víc o investici uvažovat. A kdyby vás ani to nezlákalo, možná vás bude zajímat, že ve spolupráci se Sony chystáme soutěž o pět digitálních kopií…

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru