The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, Update pro The Last of Us Part II vylepšuje hru na PS5

Update pro The Last of Us Part II vylepšuje hru na PS5

Performance patch nabízí možnost vybrat si mezi 30 a novými 60 snímky za sekundu

Zdroj: Naughty Dog
19. 5. 2021
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 6. 2020
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

Společnost Sony na PlayStation Blogu oznámila, že vývojáři ze studia Naughty Dog vydávají nový update pro The Last of Us Part II. Takzvaný performance patch určený pro PlayStation 5 umožní nově hrát v 60 snímcích za sekundu. Novinku na blogu zveřejnil šéf komunikace týmu Naughty Dog Arne Meyer.

Podle něj patřil performance patch pro PS5 mezi nejčastěji žádaná přání komunity hráčů. A jeho oznámení i vydání připadlo právě na dnešek. Update je k dispozici zcela zdarma. Dostal označení 1.08 a jakmile jej aplikujete, najdete v nastavení nový přepínač, který vám umožní po vzoru jiných her vybrat si mezi 30 a 60 fps. V rámci zpětné kompatibility je samozřejmostí také rychlejší loading a nejen Naughty Dog, ale rovněž další vývojáři vylepšují tímto způsobem i rozlišení starších her.

Tenhle update je jen prý prvním krokem na cestě práce s PS5.

Podrobný rozbor updatu už přináší magazín Digital Foundry. Studio Naughty Dog se podle Meyere zakouslo do hardwaru PlayStationu 5 a zkoumá jeho možnosti. Jsou prý nadšení tím, co budoucnost přinese. Tenhle update je jen prý prvním krokem na cestě práce s PS5. Autoři nám dají vědět, až budou mít pro nás nějaké další novinky.

The Last of Us Part II bude součástí Days of Play a v akci jej pořídíte za 799 korun. Pokud jste tak ještě hru nehráli a update vás láká, máte zase o důvod víc o investici uvažovat. A kdyby vás ani to nezlákalo, možná vás bude zajímat, že ve spolupráci se Sony chystáme soutěž o pět digitálních kopií…

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru