Call of Duty: Modern Warfare III (2023), Activision, Unikly údajné obrázky z nového Call of Duty

Unikly údajné obrázky z nového Call of Duty

Majitel práv po nich na Twitteru rychle zametl stopy. Hra má být odhalena v srpnu

Zdroj: Activision
20. 6. 2023
Název: Call of Duty: Modern Warfare III (2023) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2023

Internetem se začínají toulat údajné první obrázky zachycující něco z nového Call of Duty, které vyjde letos na podzim. Nečekejte nic velkolepého. Screenshoty mají nízkou kvalitu a nezachycují například fragment kampaně, jak byste si možná představovali. Má se jednat o vylepšené verze multiplayerových map Terminal a Scrapyard.

A proč byste vlastně měli věřit tom, že jsou materiály autentické? Této verzi nahrává skutečnost, že z původního tweetu, kde je sdílel uživatel s přezdívkou CoD_Perseus zmizely s odkazem na přání držitele autorských práv.

Tom Henderson v článku na magazínu Insider Gaming také už před časem tvrdil, že se dočkáme remasterovaných map ze starších dílů. Vrátit se mají i zombie v režimu Outbreak 2.0. I když Insider Gaming nemůže stoprocentně potvrdit pravost nových obrázků, viděl v minulosti podobné.

Zdroj: CoD_Perseus

Jak nejspíš víte, nebo alespoň tušíte, letošní Call of Duty má opět pokračovat v rebootované sérii Modern Warfare. Má se jednoduše jmenovat Call of Duty: Modern Warfare III. Původně se spekulovalo, že půjde jen o DLC, ale mělo se rozrůst do plnohodnotné hry. Otázkou tak je, zda se nemůžeme znovu vypravit i do Prahy jako v původní trojce z roku 2011. Vývoj novinky má vést studio Sledgehammer Games.

Podle Insider Gamingu má být nové Call of Duty představené v 1. srpna. Beta se uskuteční 6. až 10. října na PlayStationu a 12. až 16. října na všech platformách. Kampaň prý vyjde 2. listopadu a celá hra 10. listopadu. První sezóna s novou mapou pro Warzone má pak odstartovat 5. prosince.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru