Call of Duty: Warzone, Activision, Unikly první záběry z nové mapy pro Call of Duty: Warzone

Unikly první záběry z nové mapy pro Call of Duty: Warzone

Verdansk se vrátí do 80. let. Některé dominanty zmizí, jiné přibudou. Jako radar Duga

Zdroj: Activision
1. 4. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Na internetu se objevily první záběry z nové verze mapy Verdansk, která bude inspirovaná studenou válkou. O tom, že tematika osmdesátých let míří po vzoru Call od Duty: Black Ops Cold War i do Warzone, víme už dlouho. Nyní máme k dispozici první krátký klip demonstrující připravované změny. I když se ven dostal neoficiální cestou.

K transformaci by mělo dojít okolo 22. dubna s tím, že bude navázaná na nějaký in-game event, který by mohl být opravdu explozivní.

Na veřejnost unikl kousek delší hrané reklamy, která bude lákat na novou sezónu. Magazín Video Games Chronicle potvrdil jeho pravost s tím, že novinka dorazí v dubnu. Video na internet nahrál uživatel Twitteru On Thin Ice. K transformaci by mělo dojít okolo 22. dubna s tím, že bude navázaná na nějaký in-game event, který by mohl být opravdu explozivní.

Nová mapa má představovat evoluci Verdansku, nikoli zcela novou oblast. Mohla by se ale rozšířit. Vrátíme se zpět v čase a stadion bude teprve rozestavěný, na místě přehrady bude stát most, nebo akvadukt a vedle stávajících lokalit, jako jsou letiště nebo televizní studio, přibudou také nějaké novinky. Za zmínku stojí jakési doly a oblast inspirovaná radarem Duga, který se ve skutečnosti nachází nedaleko Černobylu. Hráče Black Ops Cold War by neměl překvapit.

Activision po videu tvrdě jde a maže ho z různých úložišť, takže o pravosti není důvod pochybovat. Na stávající mapě už se objevily nejrůznějších náznaky budoucí změny včetně jaderných hlavic. Chystaný in-game event se samozřejmě inspiroval podobnými akcemi ve hře Fortnite, které jsou vždy velkou a mimořádně sledovanou událostí.

Na internetu se objevily také další obrázky z nové oblasti, které zveřejnil například uživatel s přezdívkou Idle Sloth. Transformace mapy Verdanks pro Warzone se chystá velmi dlouho a původně měla těsněji navázat na vydání Cold War. Snad to čekání bude stát za to.

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru