Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision, Unikly první pořádné záběry z multiplayeru nového CoD

Unikly první pořádné záběry z multiplayeru nového CoD

Do světa je omylem pustil streamer DougIsRaw. Akce na mapě Miami působí velmi svižně

Zdroj: Activision
4. 9. 2020
Název: Call of Duty: Black Ops Cold War Vývojář: , , Vydavatel: Datum vydání: 13. 11. 2020 Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 13. 11. 2020

Odhalení prvních detailů o multiplayeru v novém Call of Duty: Black Ops Cold War bychom se oficiální cestou měli dočkat příští středu. Právě 9. září chtějí vývojáři z Treyarchu a Raven Software spolu s lidmi z Activisionu seznámit hráče se stěžejními prvky, zahrnujícími například návrat scorestreaků, a prezentovat první záběry z vlastního hraní. Plán je to sice hezký, ale ne všechno se vydavatelům daří držet pod pokličkou do doby, než sami uznají za vhodné, a po krátkém klipu ze začátku tohoto týdne uniklo další, nyní už vypovídající video z hraní alfaverze. Do světa ho zřejmě omylem vypustil streamer DougIsRaw, který sedm minut vysílal Cold War na Twitchi, než stihl Activision zasáhnout a stream ukončit. Vy se nyní můžete podívat na 4 minuty jeho počínání a začít spolu s námi sledovat hlavní změny v porovnání s multiplayerem Modern Warfare.

Jak už bylo uvedeno výše, jednou z potvrzených novinek bude návrat scorestreaků. Už tedy nezáleží, kolik se vám podaří zlikvidovat protivníků za sebou, abyste se dostali k oblíbeným perkům, ale stačí „pouze“ trochu bezpečněji plnit úkoly jednotlivých multiplayerových módů, případně se alespoň do protivníků strefovat. Co se týče perků, na záběrech jsou patrné Ghost, Tac Mask, Ninja, Trcaker, Flak Jacket, Scavanger a Quartermaster, které zároveň potvrzují maximálně 6 aktivních slotů. Dále jsou z videa patrné viditelné ukazatele zdraví protivníků i znázornění zásahů, celková hodnota života má hodnotu 150 HP a pocitově nám přijde, že čas nutný k zabití protihráče (TTK) je v porovnání s Modern Warfare o trochu vyšší.

Z pohledu do menu, konkrétně pak na výběr vybavení, je rovněž vidět, že k primární i sekundární zbrani lze přidat až pět rozšíření.

V natočeném módu – 6v6 VIP Extraction – byla vidět celá plejáda zbraní, díky tomu, že DougIsRaw nezůstal v první hře na živu příliš dlouho a pouze sledoval své spoluhráče. Namátkou tak lze pro Cold War potvrdit útočné pušky M16, Stoner 63 nebo AK-74U, případně oblíbený samopal MP5, doplněný také poloautomatickou brokovnicí SPAS-12. Z pohledu do menu, konkrétně pak na výběr vybavení, je rovněž vidět, že k primární i sekundární zbrani lze přidat až pět rozšíření, Cold War tak nečiní žádné experimenty a celkově se dá z těch několika minut vyvodit, že nabídne to, co hráči multiplayeru Call of Duty z posledních let očekávají.

Vizuální stránku hry pak určitě dokážete posoudit sami, za nás jen připomínáme, že Cold War využívá stejný engine jako Modern Warfare a natočené záběry pochází z alfaverze. Tu už pravděpodobně v tichosti hraje celá řada vybraných streamerů a influencerů, kteří tak pomáhají vývojářům ladit poslední detaily. Hra v plné verzi vychází 13. listopadu a vedle PC a stávající generace konzolí dorazí pochopitelně také na Xbox Series X a PlayStation 5. Vedle multiplayeru navíc kladou lidé z Treyarchu a Ravenu velký důraz na příběh, který již byl představen prostřednictvím působivého videa ze zasedání úderné jednotky a prezidenta Reagana.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru