Unikly první obrázky ze Star Wars: Hunters

Multiplayerová akce pro Switch a mobily by měla vyjít ještě letos. Bude free-to-play

Zdroj: Star Wars: Hunters News/Lucasfilm Games
14. 9. 2021
Název hry: Star Wars: Hunters Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , ,

Star Wars: Hunters je nová hra zasazená do vesmíru Hvězdných válek, která míří na Nintendo Switch, iOS a Android. Titul od studií Zynga a NaturalMotion byl oficiálně oznámen letos v únoru během Nintendo Directu, ale dočkali jsme se jen stručného popisu a krátkého teaseru. Teď se na internetu objevily první obrázky z chystané hry. Pocházet mají z reklam a neveřejných profilů na App Storu a Google Play.

Fyzika jako ve Star Wars: The Force Unleashed?

Do světa je vypustil twitterový účet Star Wars: Hunters News. A díky nim jsme se dozvěděli pár dalších drobností, ale především máme možnost podívat se na to, jak bude novinka vlastně vypadat. Čekají nás týmové real-time souboje v arénách proti dalším hráčům a kulisách inspirovaných Hvězdnými válkami. Pravděpodobně půjde o akci 4 na 4.

Titul je zasazen do období po pádu Galaktického impéria a jeho hrdiny budou námezdní lovci, povstalci, droidi, sithové i stormtroopeři. Má se jednat o celou plejádu nových postav. Své favority samozřejmě budeme moci upravovat i vylepšovat a vybavíme je také novými zbraněmi.

Hra původně měla vyjít ještě letos. Zda to stále platí, v tuto chvíli nevíme. Pravděpodobně se ale schyluje minimálně k soft launchi. Tvrdí to alespoň účet Star Wars: Hunters News. Hra má být free-to-play a nabídne cross-play. Stojí za připomenutí, že studio NaturalMotion, které se na ní podílí, vyvinulo v minulosti technologii Euphoria, kterou využívala kromě jiného akce Star Wars: The Force Unleashed od LucasArts.

Viceprezident Lucasfilm Games Douglas Reilly při odhalení titulu prohlásil, že Star Wars: Hunters čerpají inspiraci z klasických Star Wars, ale vypadají a působí jako něco úplně nového.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru