Unikly první obrázky z Crash Bandicoot 4: It's About Time

Údajné záběry z traileru slibují, že novinka vyjde 9. října. Míří na PS4 a Xbox One

Zdroj: Activision
20. 6. 2020
Název hry: Crash Bandicoot 4: It’s About Time Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 10. 2020 Platformy: , , , , , Žánr:

Na internetu se po sérii předchozích úniků objevily už dokonce i údajné první obrázky ze hry Crash Bandicoot 4: It’s About Time od studia Toys for Bob, která míří na PlayStation 4 a Xbox One. Včera jsme vás informovali, že záznam o nové hře se našel v databázi tchajwanské ratingové organizace včetně obalu a krátkého popisu, který slibuje mimo jiné cestování časem. Analytik Daniel Ahmad pak naznačil, že by titul mohl být oficiálně představen 22. června.

Z obrázků se zdá, že doktor Neo Cortex může být ovladatelnou postavou.

Záběry s největší pravděpodobností pochází z traileru a kromě známých postav se v něm objevuje také nová tajemná maska, která se už dříve ukázala v reklamě na PlayStation a ukrývala se i ve skládačce, kterou tento týden obdrželi vybraní novináři a partneři Activisionu. Z obrázků se zdá, že doktor Neo Cortex může být ovladatelnou postavou. Hra by měla podle uniklého materiálu vyjít 9. října a kdo si koupí hru digitálně, může se nejspíš těšit na nějaké extra skiny.

Jak už jsme psali v pátek, kalifornské studio Toys for Bob dříve pomáhalo týmu Vicarious Visions s Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a naposledy se stejný vývojáři postarali o vylepšenou kolekci Spyro Reignited Trilogy. Crash Bandicoot 4: It’s About Time minimálně číslovkou navazuje na Crash Bandicoot: Warped, regulérní třetí díl od studia Naughty Dog. A podle popisku nás skutečně příběh zavede zpátky do roku 1998, když Crash objeví novou tajemnou masku.

Kdo je Crash Bandicoot

Série Crash Bandicoot odstartovala prvním dílem od studia Naughty Dog v roce 1996. Z hrdiny se původně měl stát maskot prvního PlayStationu a jako neoficiální symbol ho tak mnozí fanoušci vnímají dodnes. Série se rozrostla během let o obrovské množství pokračování a spin-offů. První tři díly a Crash Team Racing vznikly ještě ve studiu Naughty Dog, ty další pak zamířily na další platformy a vystřídala se na nich například studia Eurocom, Traveller's Tales, Vicarious Visions nebo Radical Entertainment. Známky však šly dolů a na nejvyšší skóre se značka vyhoupla až s vylepšenými tituly Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru