První informace o multiplayeru v novém Call of Duty

Black Ops Cold War proti sobě postaví týmy CIA a Specnaz. Lidé luští klipy v otřesné kvalitě

Zdroj: Activision
26. 8. 2020

Zatímco se schyluje k oficiálnímu oznámení Call of Duty: Black Ops Cold War, úniky k nám proudí ze všech stran. Včerejší neoficiální zprávy se týkaly převážně singleplayeru a příběhové kampaně. Aktuální várka novinek se věnuje pro změnu hlavně multiplayeru. Zdá se, že někteří šťastlivci už viděli hru v akci, anebo ji dokonce měli možnost hrát, protože na Twitteru se objevují první podrobnosti. A pár citlivých videí už bylo podle leakerů smazáno z YouTube.

Dobře známých insider TheGamingRevolution třeba napsal, že záběry z pochopitelných důvodů sám nezveřejní, ale má je k dispozici a multiplayer podle něj působí, jako když Black Ops 2 a Black Ops 4 mají dítě. Vrací se prý perk Dead Silence, který ztiší hráčovy kroky, a nechybí ani klasická minimapa.

Black Ops Cold War budou obsahovat také režim Ground War a nový scorestreak systém má být jakýmsi hybridem mezi scorestreaky a klasickými killstreaky. TheGamingRevolution přitom není jediný, kdo měl tyto záběry a informace získat. Jeho slova potvrzuje na základě vlastních zdrojl a materiálů třeba účet INTELCallofDuty.

V multiplayeru se mají utkávat týmy CIA a Specnaz a pohyb je údajně podobný jako v Black Ops 4. Spekuluje se o mapách zasazených do Miami a nějaké pouštní aréně. A když už jsme u map, tak na světě jsou dokonce první záběry… v katastrofální kvalitě. Na Twitter je umístil uživatel Leaker72664228 a mají zachycovat oblast Satellite ve střední Africe a druhou mapu s ponorkou nazvanou Black Sea. Vzhledem k tomu, že jsou natočené bramborou, přeju hodně štěstí s jejich dešifrováním.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru