Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Unikly další záběry z očekávaného Elden Ringu

Unikly další záběry z očekávaného Elden Ringu

Majitel FromSoftware počítá s vydáním do března 2022. Odhalení přijde možná už v červnu

Zdroj: FromSoftware
1. 5. 2021
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Ačkoliv od vydání Sekiro: Shadows Die Twice – dosud poslední hry od japonského studia FromSoftware – uběhly letos v březnu pouhé dva roky, fanoušci s obrovským očekáváním vyhlíží Elden Ring. Projekt, na kterém pracují vývojáři společně se spisovatelem G. R. R. Martinem, si kolem sebe vybudoval auru další dokonalé fromovky a skutečnost, že jsme toho ze hry ještě příliš neviděli míru těšení ještě zvětšuje. Zdá se však, že čekání na hru skončí v nadcházejících deseti měsících s koncem finančního období společnosti Kadokawa, které zmiňované studio patří. Během zveřejňování finančních výsledků za uplynulý fiskální rok totiž vyjevili své plány pro ten aktuální, a právě s vydáním Elden Ringu v něm počítají.

Zdroj: Kadokawa

Informace je zcela oficiální a jednoduše dohledatelná – prezentace, v níž se o Elden Ringu mluví v sekci plánů pro nový fiskální rok, je dostupná jak v japonštině, tak v angličtině. Na inkriminovaném slidu Kadokawa uvádí, že Elden Ring bude dosud největší hrou od studia FromSoftware ve smyslu rozsahu a množství obsahu, což je prohlášení, které fanoušci Dark Souls, Bloodborne nebo zmiňovaného Sekira nepochybně rádi slyší. Znovu bylo zopakováno, že příběh má z části na svědomí autor Písně ledu a ohně, resp. Hry o trůny, a že Elden Ring staví na popularitě série Dark Souls, která má na kontě přes 27 milionů prodaných kopií.

 

Nejde však o jedinou informaci, která se v těchto hodinách rozebírá – další už sice postrádá punc oficiality, ale za to přináší několik dalších vteřin záběrů z připravovaného traileru. Podobně jako v březnu, kdy uniklo minutu dlouhé video, i to aktuální bylo natočeno pravděpodobně mobilním telefonem přímo z monitoru či televize. Bohužel se ale tentokrát nejedná o nic výživného a oněch šest sekund tak má působit spíše jako důkaz, že se něco děje. Je však nutné zdůraznit, že jde o neoficiální únik, který se navíc objevil na nechvalně proslulém 4chanu a je tudíž nutné (nic neříkající) záběry brát s rezervou.

Zdroj: 4chan

Podobně je pak nutné přistupovat k obrázku, který se už před několika dny objevil na zmiňovaném fóru. Má totiž prozrazovat termín, kdy bychom se měli dočkat velkého celosvětového představení hry a zřejmě vás nepřekvapí, že datum cílí na tradičně exponované období poloviny června. I na tomto místě se ale sluší podotknout, že si jen zkrátka mohl dát někdo práci s tím, aby vytvořil na první pohled věrohodný podvrh. Zajímavé rovněž je, že se na obrázku objevuje pouze logo Xboxu, i když hra míří také na PlayStation a PC. Pokud nejde o vtípek některého z fanoušků, který jen chtěl rozvířit stojaté vody, pak by to potenciálně mohlo znamenat bližší spolupráci FromSoftware a Microsoftu, odkud samozřejmě není daleko k úvahám, že by Elden Ring mohl do svých sítí ulovit Game Pass.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru