Doom Eternal, Bethesda Softworks, Unikla upoutávka na nové DLC pro Doom Eternal

Unikla upoutávka na nové DLC pro Doom Eternal

Rozšíření The Ancient Gods - Part Two by podle insiderů mohlo vyjít ještě tento týden

15. 3. 2021
Název: Doom Eternal Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 20. 3. 2020

Díky italskému kanálu Bethesdy a neopatrnosti někoho, kdo jej spravuje, jsme se předčasně dočkali teaseru na rozšíření The Ancient Gods – Part Two pro frenetickou akci Doom Eternal. Dnes by se měla upoutávka dostat ven oficiální cestou a po ní má už 17. března následovat plnohodnotná upoutávka.

Update: Už je venku oficiální verze. Nadále se spekuluje, že by expanze mohla vyjít ještě tento týden, ale k dispozici nejsou žádné další podrobnosti. Pozítří, až vyjde celý trailer, budeme určitě moudřejší.

Oslava prvních narozenin ve velkém stylu?

Pokračuje původní zpráva: Těšit se podle studia id Software můžeme na nové nepřátele i novou zbraň nazvanou Sentinel Hammer. Už minulý týden se spekulovalo, že by v následujících dnech mohlo DLC rovnou vyjít. Podle některých zdrojů by se tak mohlo dokonce stát už 18. března, je ale docela dobře možné, že zákulisní zprávy se popletly a v tomto týdnu se máme dočkat právě a jen upoutávky. Ta nám každopádně může termín vydání prozradit.

Doom Eternal v každém případě 20. března oslaví první narozeniny a obě části Ancient Gods jsou součástí Year One Passu. Nebylo by tak s podivem, kdyby vydání bylo skutečně na spadnutí. K dispozici už máme každopádně i pár obrázků, díky nimž si můžeme udělat lepší představu minimálně o kulisách, v nichž se budeme pohybovat.

Kvůli pandemii koronaviru se leccos zdrželo, připustili vývojáři ze slavného studia id Software. Autoři posunuli vydání potenciálně velmi zajímavého režimu Invasion, který má umožnit vniknout do singlu jiného hráče, a zdržela se rovněž část obsahu pro multiplayerový Battlemode. Dvoudílná expanze The Ancient Gods navazuje na příběh základní hry a její první část vyšla v říjnu.

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru