První upoutávka na zombíky v Call of Duty: Vanguard

Podívejte se, co nového nabídne populární nekonečný souboj nejen s nemrtvými nacisty

Zdroj: Activision
14. 10. 2021
Název hry: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Datum vydání: 5. 11. 2021 Platformy: , , , , Žánr:

Ve stejnou chvíli chtěli dnes své novinky prezentovat vývojáři Battlefieldu i Call of Duty. To je ale klání. A v obou případech jsme se něco z plánovaných informací dozvěděli předčasně. Známe první podrobnosti o režimu Hazard Zone a v případě Vanguardu unikla zase první upoutávka na oblíbený mód Zombies, i když bez dalších detailů.

Update:  Vydavatel už uvolnil nový trailer oficiální cestou. Doprovází jej skladba Billie Eilish nazvaná Bury a Friend. Překvapivě jsme se však zatím nedočkali žádných dalších podrobností, jak se všeobecně předpokládalo. Je možné zkusit něco odkoukat z videa, ale až do chvíle, než vývojáři ze studia Treyarch promluví, půjde spíš o tipování. Zdá se, že nás čeká cestování portály a zase o něco komplexnější souboje se zombíky. Velký skok v tomto smyslu představoval už poslední díl.

Pokračuje původní zpráva: Dvouminutový trailer se skládá převážně z in-engine záběrů, ale neukazuje přímo gameplay. Zdá se, že mytologie se ještě víc přimkne k okultismu a fantastické symbolice. Ale koneckonců nejde v podání Call of Duty o nic šokující. Ještě než se dnes odpoledne dozvíme další podrobnosti, stojí za připomenutí, že příběhově se má novinka nějak propojit s loňským Black Ops Cold War a jejich zombíky, což se vlastně celkem nabízí vzhledem k tomu, čeho jsme byli svědky.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím