Destroy All Humans! 2 – Reprobed, THQ Nordic, Unikl oznamovací trailer Destroy All Humans! 2

Unikl oznamovací trailer Destroy All Humans! 2

THQ Nordic zřejmě tento pátek představí remake dalšího dobrodružství jízlivého Crypta

Zdroj: THQ Nordic
15. 9. 2021
Název: Destroy All Humans! 2 – Reprobed Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 30. 8. 2022

PlayStation na Twitteru předčasně oznámil remake Destroy All Humans! 2. Novinka dostala podtitul Reprobed, vydává ji samozřejmě společnost THQ Nordic a stejně jako na prvním dílu na remaku pracuje studio Black Forest Games. Díky tomu, že se někdo zřejmě uklikl, už jsou na světě nejen první obrázky ze hry, ale také oznamovací trailer.

Zpátky do roku 1969

Neznáme plánované datum vydání ani další platformy kromě PlayStationu. Je nicméně velice pravděpodobná, že vylepšená dvojka dorazí stejně jako remake prvního dílu také na PC, Xbox a Switch. Nejde ostatně tak docela o blesk z čistého nebe, vydavatel už dřív naznačil, že v sérii bude pokračovat. Aby také ne, když je to THQ Nordic.

Destroy All Humans! 2 vyšlo původně v roce 2006 a vytvořil jej tým Pandemic Studios stejně jako první díl. Dál už se nicméně na sérii nepodílel. Původní hra pro PS2 a Xbox je zasazena do roku 1969, tedy 10 let po událostech jedničky. Hra opět sbírala velmi slušné známky.

Oficiální oznámení je za dveřmi

Na další informace pravděpodobně nebudeme čekat dlouho. Vydavatel totiž chystá na tento pátek speciální stream k desátému výročí firmy, který odstartuje ve 21 hodin našeho času. Jedná se o jeho první oficiální digitální showcase a bude ji moderovat Geoff Keighley. Už začátkem září THQ Nordic lákal, že se můžeme těšit na legendární značky a pokračování oblíbených her.

Remake prvního dílu Destroy All Humans! vyšel loni (na Switchi až letos) a šlo o první hru v sérii od roku 2008 a Destroy All Humans! Path of the Furon. Hodnocení byla poměrně pozitivní a i z naší recenze si Crypto odnesl pěknou známku 7/10. Ve verdiktu zaznělo: “I když se sedmička pro vylepšenou verzi nemusí zdát být vysokou známkou, nakonec hra dopadla lépe, než jsem doufal. Je třeba vzít v úvahu, že už originál z roku 2005 sbíral v průměru hodnocení okolo 75 procent. Skutečnost, že tak věrný remake sahá po skoro stejně vysokých číslech, je podle mě spíš vyznamenáním.”

 

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru