Cyberpunk 2077, CD Projekt, Unikl obsah standardní edice Cyberpunku 2077

Unikl obsah standardní edice Cyberpunku 2077

Nabídka je bohatá jako u Zaklínače, artwork odpovídá reklamě přímo v Los Angeles

8. 6. 2019
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Ačkoliv mnozí insideři tvrdí, že Cyberpunk 2077 v letošním roce nevyjde, vývojáři z CD Projektu RED jedou dál podle svého plánu a spekulace nekomentují. Naopak v klidu vyrazili na E3, vezou s sebou novou ukázku a nechávají hráče v mírném napětí, jestli se spekulace potvrdí, nebo naopak vyvrátí. Přitom důvodů, jestli vyjde Cyberpunk 2077 letos, nebo až v roce 2020, je hned několik, a právě v tuto chvíli k nim potichu přibyl další. Z oficiálního kanálu Cyberpunk 2077 na Discordu totiž unikl obrázek, který má odhalovat obsah standardní edice hry, včetně krátkých popisků a také náhledu krabičky s novým artworkem, který se diskutujícím na sociálních sítích příliš nezamlouvá.

Obrázek pustil do světa uživatel webu Resetera s přezdívkou vestan, který tvrdí, že mu jej poslal polský kamarád na Discordu. I to je prý důvod, proč je text v polštině, a proč se nikde neobjevuje logo společnosti Warner Bros., která hru sice vydává, ale jen na území Severní Ameriky. Co se týče obsahu, za předpokladu, že jde o legitimní informaci, vývojáři dostáli svých standardů. V základní edici byste totiž měli vedle hry samotné získat mapu Night City, pohlednice, brožuru o světě hry a samolepky. Z digitálních bonusů na vás pak čeká soundtrack, příručka stolní hry Cyberpunk 2020, mini artbook a tapety na plochu.

Co se týče již vzpomínaného artworku na krabičce, považujeme ho za skutečný i proto, že úplně stejný visí na zdi výstaviště v Los Angeles. Byli jsme se dnes na místo podívat a fotku v hlavičce tohoto článku přidáváme jako důkaz. Navíc se dá počítat s tím, že se o hře bude mluvit během konference Microsoftu, vzhledem k tomu, že je v popředí právě krabička s verzí pro Xbox One. A co se týče samotného obrázku hlavního hrdiny? Nám se líbí a navíc lze poměrně jednoduše odkázat třeba ke krabičce s milovaným Zaklínačem 3. Anebo vám snad Geralt na bílém pozadí přijde jako vysloveně lepší varianta?

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru