Unikl klip, který má poprvé zachycovat Warzone 2

Bez překvapení vypadá jako Call of Duty. Jeho pravost komentuje insider Tom Henderson

Zdroj: Activision
20. 5. 2022

S přihlédnutím k tomu, kolik lidí se už v tuto chvíli zřejmě točí kolem nového Call of Duty: Modern Warfare 2 i pokračování battle royale odbočky Warzone, můžeme v nadcházejících týdnech a měsících očekávat úniky obrázků a videí, které se bude Activision snažit neúspěšně mazat z internetu. Za pomyslný start očekávané záškodnické akce pak můžeme považovat zveřejnění prvního krátkého klipu, který podle dobře informovaných insiderů pochází právě z nové vize Warzone. Video se objevilo na Redditu včera v podvečer, a ačkoliv byl původní zdroj poměrně rychle smazán, šíření se zabránit nedalo.

Jak sami vidíte, z rozmazané ukázky toho příliš vyčíst nejde, snad jen to, že – ano – záběry působí, jako kdyby je někdo natočil v Call of Duty. Kontext nicméně přinesl insider Tom Henderson, který ironicky poznamenal, že i sdílení nic neříkajících klipů v rozlišení 240p bude Activision stále nechávat stahovat ze sociálních sítí s odvoláním na porušení autorských práv. Henderson nicméně dodal, že video pochází právě z Warzonu 2, resp. spekulovaného módu DMZ v duchu Escape from Tarkov, a zachycuje údajně verzi listopadu či prosince loňského roku. „Pokud se na to podíváme z té lepší stránky, vypadá to hodně dobře na hru, která má před sebou ještě rok vývoje,“ dodal pak insider, ale do další diskuze v komentářích pod svým příspěvkem se už nezapojoval. Podle dalších zpráv, u nichž však nejde odkázat na tak silný zdroj, jakým je citovaný insider, má jít o demonstraci nového prvku inspekce vlastní zbraně, upřímně ale záběry působí spíš jako obyčejná animace, vyskytující se v celé řadě stříleček.

Na únicích je trochu úsměvné i to, že se Activision pustil také do nuceného mazání překreslených obrázků, na nichž se někteří snažili vystihnout scénu, která je v několika snímcích zachycena i na uniklém videu. Insiderovi s přezdívkou Ralph’s Valve se to nakonec podařilo, i když se jednalo o několikátou verzi, kterou už Activision patrně nechal projít, nebo jen zodpovědným lidem došla trpělivost. Ani na tomto obrázku se ale nenachází nic šokujícího, pokud tedy za šokující nepovažujete scénu pravděpodobně ze začátku zápasu, kdy se hráči ve skupině rozbíhají po mapě. Když už je ale o ní řeč, i mapa módu DMZ – a tudíž pravděpodobně i Warzone 2 – unikla v překreslené formě. O její zveřejnění se postaral insider Ghost a zakreslil do ní i několik bodů, které mohou odkazovat na nedávno probírané pevnosti, v nichž se má nacházet lepší vybavení, případně vlastní loadouty.

Poslední věcí, která se na ploše neoficiálních zpráv včera večer probírala, je už jednou naznačované datum odhalení Modern Warfare. Insider The Ghost of Hope uvedl, že ačkoliv nejdříve slyšel o datu 30. května, nakonec to má být skutečně 2. června. Podle předchozích zpráv by měl být k dispozici první teaser, o týden později větší představení hry a krátce na to záběry z kampaně na úvodní show Summer Game Festu moderátora Geoffa Keighleyho.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru