Unikl další obal pro údajný Switch Mini

Unikl další obal pro údajný Switch Mini

Důvěryhodný zdroj tentokrát ukázal silikonové pouzdro od Bigbenu

2. 7. 2019

Nekonečný příběh cestovní konzole Switch Mini pokračuje. S novou várkou informací přispěchal důvěryhodný německý magazín WinFuture.de a známý insider Roland Quandt. Na webu se tak objevily další obrázky oficiálně licencovaného příslušenství. Díky silikonovému obalu máme znovu o něco konkrétnější představu o podobě nového handheldu.

Mohli byste možná namítnout, že podobný obrázek by byl schopný vytvořit leckterý nadanějších grafik. Nicméně je třeba mít na paměti, že Quandt nemívá ve zvyku střílet od boku a spoléhá se na prověřené zdroje. Podoba konzole víceméně odpovídá dosavadním náznakům a neliší se výrazně ani od nedávného úniku od čínského výrobce příslušenství.

Ten aktuální je ale o to zajímavější, že za ním nestojí žádná “záhadná” firma, o níž jste nikdy neslyšeli, ale dobře známý Bigben, který podobné produkty prezentoval třeba na svém stánku i letos na E3 v Los Angeles. Trochu matoucí je název Mini Switch 2 uvedený na balení, ale může jít jen o dočasný placeholder.

Jinak se tu stále bavíme o předpokládané menší a levnější verzi Switche, která má fungovat jako nástupce 3DS, být odolnější a ušitá na míru dětem, které nezacházejí s elektronikou zrovna v rukavičkách. Switch Mini přijde o možnost vysunout Joy-Cony, ovladače budou jeho nedílnou součástí. Postrádat má také vibrace, nebo minimálně takzvaný HD rumble a pravděpodobně i možnost připojit jej k televizi. Jeho výroba už se prý dokonce rozeběhla.

O spekulovaném vylepšeném modelu Switche určeném pro hardcore hráče stále nemáme žádné další podrobnosti.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru