Cyberpunk 2077, CD Projekt, Únik zřejmě odhalil budoucí obsah Cyberpunku

Únik zřejmě odhalil budoucí obsah Cyberpunku

Informace pochází z databáze Epicu. Velká placená DLC mají být tři

27. 3. 2021
Název: Cyberpunk 2077 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 10. 12. 2020

Patrně se shodneme, že Cyberpunk 2077 má svých problémů dost na to, aby se mohli vývojáři naplno zabývat slíbeným budoucím obsahem. Na druhou stranu, vedle pokračujících snah hru opravit a nechat ji znovu zařadit do distribuce na PS Storu musí tým z CD Projektu RED postupně odbavovat další položky z dlouhého seznamu úkolů, kam DLC nepochybně spadají. Nebylo by proto překvapivé, kdyby se prostor pro další obsahové updaty začal připravovat i na serverech distribučních platforem, odkud mají v souvislosti s nejnovějšími zprávami proudit velmi zajímavé informace. Insider s přezdívkou PricklyAssassin totiž na Redditu tvrdí, že v databázi Epic Games Storu našel zmínky o všech chystaných DLC pro Cyberpunk 2077 i se základním popisem jejich obsahu.

V první řadě je nutné upozornit, že původní příspěvek už byl administrátory na Redditu smazán, i když se PricklyAssassin brání a tvrdí, že jeho informace jsou věrohodné. Svůj příspěvek doplnil screenshoty, které údajně dokázal získat přímo z databáze Epicu a tvrdí, že nedávno došlo k navýšení diskového pole pro Cyberpunk 2077 ze 100 na 500 GB. Má jít o obvyklý indikátor, že se vývojáři konkrétního titulu chystají na vydání DLC, v případě CD Projektu RED, to ale může být ještě měsíce vzdálené. Bez ohledu na nedávný útok na servery vývojářů už dříve zaznělo, že prioritou jsou opravy hry.

PricklyAssassin poukazoval i na to, že názvy dvou DLC se shodují s názvy dvou videí, která měla být uploadována na youtubový kanál Cyberpunku ještě před vydáním hry.

Pojďme ale k domnělým DLC konkrétně – v souladu se zveřejněnými plány vývojářů zahrnují nejen bezplatné, ale také placené přídavky. Liší se však jejich počet – z 18 kousků, které měly být v databázi před nějakým časem, se jich na EGS nachází aktuálně jen dvanáct, z čehož tři jsou placené. Cena není uvedena, PricklyAssassin ale tvrdí, že by mělo jít o větší obsahové přídavky, pravděpodobně svým rozsahem kopírující placené expanze pro Zaklínače 3. U zbývajících, bezplatných DLC ale můžeme vyčíst, že by měly do hry přidat například nové časti města, rozšířit možnosti či nabídku Rozparovačů (Ripper Docs), přidat detaily o čipu nesmrtelnosti, zpřístupnit víc oblečení a účesů nebo více rozvinout příběh Johnnyho Silverhanda. Kdy se tak stane, zatím nevíme, poměrně bezpečně bychom si ale tipnuli, že první kosmetická DLC mohou dorazit už v dubnu, aby se i vývojáři mohli co nejdřív vrátit k normálnímu stavu a začít opět budovat pošramocenou pověst i důvěru.

Ještě jednou ale upozorňujeme, že informace řada diskutujících zpochybňuje a stále jde o nepodložené spekulace. PricklyAssassin nicméně poukazoval i na to, že názvy dvou DLC se shodují s názvy dvou videí, která měla být uploadována na youtubový kanál Cyberpunku ještě před vydáním hry, ale na jejich zveřejnění, ani vydání DLC nakonec nedošlo.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru