Immortals Fenyx Rising, Ubisoft, Ubisoftu unikl vývojářský build hry Gods & Monsters

Ubisoftu unikl vývojářský build hry Gods & Monsters

Nedokončená verze se objevila zdarma na Stadii. Ti nejrychlejší hráči si ji vyzkoušeli

Zdroj: Ubisoft
11. 6. 2020
Název: Immortals Fenyx Rising Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 3. 12. 2020

Ubisoftu podle všeho unikla rozpracovaná verze hry Gods & Monsters. Raný build se objevil zdarma na krátký čas na streamovací herní službě Google Stadia. Hráčům se pochopitelně i přes rychlý zásah povedlo ze hry pořídit screenshoty i natočit videa. A ti nejrychlejší si ji sami vyzkoušeli. I když jde o nehotovou verzi, poskytla nám první důkladnější pohled na hru, kterou jsme až dosud znali jen z premiérové upoutávky a pár obrázků.

Hra ani v nejmenším nezapře, že na ni pracují vývojáři Assassin’s Creed Odyssey. Nejen proto, že titul čerpá z řecké mytologie. Z Assassina pochází i spousta dalších prvků, přičemž minimálně část může bude provizorních. Šplhání a ukazatel staminy zase připomenou hit The Legend of Zelda: Breath of the Wild pro Switch. Ostatně k oběma hrám byla novinka přirovnávána už od svého oficiálního oznámení.

Není jasné, jakou cestou se vývojářský build na Stadii dostal, ale v tuto chvíli už ho zde uživatelé nenajdou. Nevíme ani to, zda jde o chybu Ubisoftu nebo Googlu. Pokud by byl na vině druhý jmenovaný, mohlo by to velmi poškodit jeho vztahy s vývojáři a vydavateli. Je jasné, že takto autoři ani vydavatel určitě prezentovat hru nechtěli.

O to zvědavější jsme, kdy se Gods & Monsters dočkáme a zda patří mezi tituly, které Ubisoft vydá v nejbližších měsících. Hra byla odhalena na E3 v roce 2019 a původně měla vyjít už letos únoru. Byla ale odložena a nyní přesný termín nemá. Míří na PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch a Stadii.

Důkladně jsme se počinu věnovali v jednom ze starších článků. Hlavní hrdinou je Fenyx a jeho, respektive jejím úkolem je pomoci olympským bohům, kteří podlehli obávané nestvůře jménem Týfón. Dobrodružství je zasazeno do otevřeného světa a samotní autoři o něm řekli, že připomíná Assassina na steroidech.

Více podrobností o hře najdete v našem preview z loňského roku.

Ubisoft už začal jednotlivá videa mazat z portálu YouTube.

Připravujeme podrobnosti

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru