Ubisoftu unikly informace o Immortals Fenyx Rising

Hra dříve známá jako Gods & Monsters vyjde ještě letos. Podívat se můžete i na obrázky

Zdroj: Ubisoft
4. 9. 2020
Název: Immortals Fenyx Rising Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 3. 12. 2020 Platformy: , , , , , , Žánr:

Ubisoft plánoval znovu hráčům představit hru dříve známou jako Gods & Monsters na vlastní akci ve čtvrtek 10. září. Prostřednictvím Xboxu Storu se k nám ale neplánovaně nové informace dostaly už nyní. Jde několikátý podobný únik pocházející od Microsoftu za několik posledních měsíců. Ubisoft po nedávném blogovém příspěvku v profilu zopakoval, že titul se přejmenoval na Immortals Fenyx Rising a vyjít má už 3. prosince. Akční adventura od studia Ubisoft Quebec má podporovat program Smart Devilery, takže se hráči mohou těšit na bezplatný next-gen upgrade.

Jinak vývojáři opakují, že nás vezmou na výlet do mytologického Řecka. Hlavním hrdinou či hrdinkou je Fenyx a úkolem hráče je zachránit samotné bohy. Osud celého světa je v sázce a my máme představovat poslední naději bohů. Naši mocní spojenci nám také propůjčí všemožné nadpřirozené schopnosti a vybavení. Utkáme se s tvory z mýtů, bájí a legend, jako je Kyklop nebo Medúza. Souboje mají být dynamické a odehrávat se na zemi i ve vzduchu. K dispozici budeme mít řadu rozličných zbraní, ale kromě boje nás čeká také řešení hádanek. Zdejší stylizovaný otevřený svět má být rozdělen do sedmi unikátních regionů.

Vývojáři Assassin’s Creed Odyssey nás lákali na mnohem fantastičtější příběh, jehož vypravěčem je slavný řecký básník Homér, který líčí příběh hrdiny svým vnoučatům.

O hře Immortals Fenyx Rising, respektive Gods & Monsters jsme na Vortexu psali opakovaně a dost podrobně. Za připomínku stojí předchozí únik, který titul postihl letos v červnu, kdy si stovky hráčů omylem vyzkoušely rozpracovanou verzi zdarma na Stadii. Demo nazvané Orpheus mělo pocházet z loňské E3. Loni v létě jsme pak hře věnovali velké preview, kde jsme shrnuli vše, co bylo známé.

Vývojáři Assassin’s Creed Odyssey nás lákali na mnohem fantastičtější příběh, jehož vypravěčem je slavný řecký básník Homér, který líčí příběh hrdiny svým vnoučatům. Podle vývojářů jsou legendy plné humoru, takže způsob vyprávění bude v novince trochu odlišný. Autoři podle svých slov vzali zvláštní schopnosti z Odyssey a aplikovali na ně steroidy. Vývojáři rovněž trochu mlžili, proč si zvolili za hlavního padoucha Týfóna. Jeho motivace je údajně těsně svázána s příběhem, ale odvolávali se na jeho dobře známé soupeření s Diem.

Ubisoft sliboval krásný svět plný živých barev. Bude to jasná a pestrá hra. Umělečtější styl prý zvolil tým proto, aby byl titul přístupný a nikoli znepokojivý, navzdory tomu, že budeme třeba bojovat se spoustou velkých monster. Hra měla původně vyjít už 25. února, ale byla společně s dalšími tituly odložena. Mířila na PC, PlayStation 4, Xbox One, Switch i Stadii. A jak už je nyní jasné, objeví se také na nových konzolích. Otázkou je, jak moc se její podoba proměnila. Už z obrázků je zřejmé, že hra prokoukla. Základní rysy se určitě nezměnily, ale samotní autoři před časem prohlásili, že od původně představeného titulu ušla novinka velký kus cesty.

Ubisoft má, zdá se, poměrně silnou předvánoční sestavu. Kromě Immortals Fenyx Rising chystá ještě Watch Dogs: Legion a Assassin’s Creed Valhalla. Spekuluje se přitom (zase), že by na akci Ubisoft Forward mohl představit i nového Prince z Persie, konkrétně se nejčastěji zmiňuje možný remake The Sands of Time. Ten by ale skoro s jistotou vyšel později.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru