Ubisoft v sobotu ukáže Assassina i Skull and Bones

Vydavatel láká na svou víkendovou akci. Naznačí nám budoucnost historické ságy

Zdroj: Ubisoft
6. 9. 2022

Společnost Ubisoft blíže láká na svou chystanou akci. Jak už nějakou dobu víme, Ubisoft Forward připadá na sobotu 10. září a odstartuje ve 21 hodin našeho času. Francouzský gigant slibuje, že se tu bude věnovat hrám Mario + Rabbids Sparks of Hope, Skull and Bones a sérii Assassin’s Creed. S jistotou víme, že přijde na přetřes spin-off Mirage, ale řeč by se měla točit okolo budoucnosti celé značky, a tedy bychom se mohli něco dozvědět rovněž o chystaném velkém dílu Assassin’s Creed Infinity.

Ubisoft naznačuje, že něco z novinek ukáže už na pre-show, která odstartuje ve 20:35. Tady bude ale řeč zejména o updatech pro existující tituly jako Brawlhalla, For Honor, The Crew 2, Anno 1800 a další. Akce se bude oficiálně přenášet na YouTube i na Twitchi a zřejmě vám ji také my přinese s českým komentářem, jak to máte rádi. Včas vše upřesníme.

Ten, kdo bude show sledovat na Twitchi, se zase může těšit na odměny. V závislosti na tom, jak dlouho se budete dívat, můžete získat emblém do Skull and Bones, kosmetický předmět do Roller Champions nebo třeba tetování pro Assassin’s Creed Valhalla.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru