Ubisoft odhalil DLC pro Far Cry 6 a nové Mario + Rabbids

Další únik krátce před akcí Ubisoft Forward. Zahrajeme si za padouchy ze série Far Cry

Zdroj: Ubisoft
12. 6. 2021

Ubisoftu těsně před dnešní akcí v rámci E3 utekly některé chystané novinky. Podíváme se blíže na chystané rozšíření pro Far Cry 6 a nový titul Mario + Rabbids Sparks of Hope.

V DLC pro Far Cry 6 se pravděpodobně vrátí oblíbení záporáci ze série Far Cry, odhalila předčasně uvolněná reklama na season pass. Podle ní budou Vaas Montenegro (Far Cry 3), Pagan Min (Far Cry 4) a Joseph Seed (Far Cry 5) hratelnými postavami tohoto rozšiřujícího obsahu. Zřejmě půjde o nějakou snovou sekvenci. Stojí za připomenutí, že představitel Vaase před časem naznačoval, že by se mohl do této role vrátit a tohle je zřejmě věc, na kterou narážel. Reklama postupně mizí z internetu.

 

Přes web Nintenda zase unikla zpráva o hře Mario + Rabbids Sparks of Hope. Ven se dostal základní popis i první obrázky. Pokračování strategie od Ubisoftu pro Switch by mělo vyjít v roce 2022. Spojíme se s Mariem, Luigim, princeznou Peach, Rabbid Peach nebo Rabbid Luigim na galaktickém dobrodružství a budeme zkoumat různé planety.

Složíme si tým snů ze tří hrdinů, postavíme se novým i známým bossům, budeme získávat nové schopnosti a používat je samozřejmě především v boji. Za hrou s největší pravděpodobností stojí autoři Mario + Rabbids Kingdom Battle ze studia Ubisoft Milan. Jednička kombinující světy Nintenda a Ubisoftu se těšila velmi kladnému přijetí.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím