Ubisoft popřel, že by dělal novou hru s Bladem

Komiksový hrdina se vrátí v novém filmu. Vydavatel tvrdí, že spekulovanou hru nepřipravuje

Zdroj: Marvel
22. 8. 2022

Spekuluje se, že v Ubisoftu možná vzniká hra podle komiksu Blade od Marvelu. Youtuber s přezdívkou JorRaptor si všiml, že herec Edwin Gaffney na Instagramu zveřejnil zajímavou fotku, na níž je on a jeho kolega Alex Martin. Gaffney, který se už dřív podílel na Detroit: Become Human, ke snímku z mocapu napsal, že má dotočeno a že je vždy potěšením pracovat na skvělých projektech se skvělými lidmi. Mezi hashtagy označil také Ubisoft. A logo Ubisoftu je vidět rovněž na kostýmech pro mocap.

Na dalším snímku pak drží klapku, která jako jméno režiséra uvádí B. Tariq. Jde skoro jistě o Bassama Tariqa, jehož film Blade má přijít do kin příští rok v listopadu. Herci také drží v rukou meče, což je zbraň, kterou Blade používá. I když nejde o jednoznačný důkaz, zdá se, že v Ubisoftu může skutečně vznikat hra podle chystaného filmu nebo jiný titul, kde se Blade objeví.

Update: Ubisoft spekulace popřel s tím, že hru Blade nechystá, ale nemůže se dočkat, co Marvel s filmem chystá. Je to ale trochu zvláštní vzhledem ke všemu vyřčenému. Takže zůstává otázkou, zda nejde jen o nějaké hostování samotné postavy, anebo si snad filmaři vypůjčili mocap od Ubisoftu…?

Pokračuje původní zpráva: V této souvislosti stojí za připomenutí, že Disney, Pixar, Lucasfilm Games, 20th Century Games a Marvel pořádají letos 9. září vůbec poprvé vlastní prezentaci zaměřenou na videohry. Ubisoft už s gigantem Disney spolupracuje na novém Avatarovi i Star Wars, takže by nebylo překvapením, kdyby se firmy dohodly na další spolupráci.

Blade se ve hrách objevuje minimálně od roku 2000. Často také jako hostující nebo vedlejší postava v titulech jiných hrdinů. Zamíří rovněž do taktické hry Marvel’s Midnight Suns od studia Firaxis Games.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený E Gaffney (@thegaffneyman)

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru