Ubisoft oznámil Tom Clancy’s The Division 3

Ubisoft oznámil Tom Clancy’s The Division 3

Do vývoje se opět pustí Massive Entertainment, nyní má však přednost Star Wars Outlaws

Zdroj: Ubisoft
21. 9. 2023

Společnost Ubisoft oficiálně oznámila další díl ze série Tom Clancy’s The Division, ovšem ne nijak velkolepě, skoro jakoby jen tak mimochodem. Vývoj byl opět svěřen studiu Massive Entertainment, které momentálně pracuje na Avatar: Frontiers of Pandora a Star Wars Outlaws, a jeho kreativnímu řediteli Julianovi Gerightymu, jenž byl zároveň jmenován výkonným producentem značky The Division, jak Ubisoft uvedl ve svém prohlášení.

Gerighty se v roce 2014 připojil coby associate creative director k vývoji prvního dílu, na druhém díle pak pracoval už jako kreativní ředitel. Nyní bude vedle dílu třetího dohlížet i na další hry ze série, tedy Tom Clancy’s The Division Heartland a také mobilní Tom Clancy’s The Division Resurgence. Nyní je pro něj a jeho tým stále předností práce na Star Wars Outlaws, u něhož zůstane ještě nějaký čas po vydání, než se plně přesune k The Division. Jeho cílem bude vybudovat tým pro vývoj dalšího titulu, ale zároveň se postarat o to, aby bylo The Division 2 nadále dobře podporováno, pozornost má být dále soustředěna na budování identity značky.

„Máme sice přes 40 milionů hráčů, ale jako franšíza je The Division stále na začátku. Je před námi tolik neuvěřitelných příběhů, míst k prozkoumání a lidí k chránění,“ uvedl Gerighty k budoucnosti, v rámci níž slibuje i neustálé posouvání kupředu a zvedání laťky, ačkoli už nyní dokázali podle něj v předchozích hrách nabídnout špičkovou vizuální stránku i skvělou hratelnost a zážitek. Vzhledem k tomu, že má Star Wars Outlaws vyjít někdy příští rok, na další informace o The Division 3 je v tuto chvíli ještě poměrně brzy.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru