Watch Dogs: Legion, Ubisoft, Ubisoft odkládá multiplayer pro Watch Dogs na PC

Ubisoft odkládá multiplayer pro Watch Dogs na PC

Nedávno oznámený režim dorazí jen na konzole. Ani tam ale nebude mít všechny funkce

Zdroj: Ubisoft
6. 3. 2021
Název: Watch Dogs: Legion Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 29. 10. 2020

O multiplayerové části Watch Dogs: Legion mluvili vývojáři z Ubisoftu ještě před vydáním. Ne proto, aby na něj hráče lákali, ale aby vysvětlili, že ještě bude nějaký čas trvat, než bude online režim zpřístupněn. Měsíce plynuly a nejsou to ani dva týdny, kdy se Ubisoft konečně odhodlal k oznámení, že Watch Dogs: Legion: Online dorazí 9. března. Jenže nyní už zprávy z konce února neplatí a Ubisoft vydává další vyjádření, v němž na neurčito odkládá zpřístupnění multiplayeru na PC a naznačuje, že na konzolích nebude schopný doručit všechny slíbené prvky.

„Identifikovali jsme problém s PC verzí, která některým hráčům s konkrétními grafickými kartami padá. Tým pracuje na tom, aby chyby odstranil jak nejrychleji to jde, v mezičase jsme se ale rozhodli s vydáním počkat,“ zní část oficiálního oznámení, které se objevilo na sociálních sítích i webu hry. Ubisoft slibuje, že nové datum oznámí v co nejkratším možném čase, těžko ale nyní usuzovat, jak je problém rozsáhlý a kolik práce zabere jeho odstranění.

Jsme odhodlaní přinést všem ten nejlepší možný zážitek a pracujeme neúnavně, abychom se vypořádali se všemi uvedenými chybami.

Dále vývojáři uvádí, že na chybu narazili také v režimu Tactical Op, který má být vrcholem všech multiplayerových aktivit. Bohužel i v tomto případě se torontský tým Ubisoftu rozhodl vydání pozdržet, což se ale vedle PC týká i Xboxu a PlayStationu. A aby toho nebylo málo, slibovaný voice chat – vývojáři označovaný za zcela klíčový pro fungování multiplayeru a ideální zážitek – nebude dostupný na PlayStationu, kde ho zastoupí chat textový. Obě chybějící části připravovaného updatu by měly dorazit 23. března, ve druhém případě se ale dá absence voice chatu při hraní s kamarády alespoň řešit komunikací v partě nebo skrze aplikace třetích stran.

„Jsme odhodlaní přinést všem ten nejlepší možný zážitek a pracujeme neúnavně, abychom se vypořádali se všemi uvedenými chybami. Děkujeme za vaší trpělivost a pochopení,“ uzavírá Ubisoft svůj vzkaz komunitě. A ta nereaguje zrovna přívětivě, vzhledem k tomu, že se uvedení online módu už jednou posouvalo a že jsme se oznámení data vydání dočkali teprve před několika dny. Chyby se ale dějí, zvlášť v prostoru herního vývoje, hře samotné to ale nepochybně příliš neprospěje…

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru