Ubisoft má brzy odhalit novou futuristickou akci

Hyper Scape je údajně free-to-play battle royale střílečka. Vyjde už příští týden

Zdroj: Rod Breslau/Ubisoft?
29. 6. 2020
Název hry: Hyper Scape Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr:

Ubisoft údajně brzy představí a rovnou vydá futuristickou battle royale first person akci Hyper Scape. Má jít o free-to-play titul od studia Ubisoft Montreal a do bety by mohl vstoupit už příští týden. S informací přišel na Twitteru Rod Breslau, který tvrdí, že tým začne na novinku lákat pod krycím jménem Prisma Dimensions ještě dnes.

Betaverze má mít premiéru na PC už 12. července a později v letošním roce dorazí také na konzole. Nabídne podporu cross-platform multiplayeru. Autoři futuristické střílečky dříve pracovali na sériích Rainbow Six a Assassin’s Creed.

S Twitchem bude jedna ruka

Podle Roda Breslaua jeho zdroje tvrdí, že hra je ušitá na míru streamerům a vzniká ve spolupráci s Twitchem. Integrace prý zašla mnohem dál než kdykoli dřív. Chat na Twitchi bude mít přímý dopad na události ve hře.

Stejně jako v případě Valorantu a Apex Legends už Ubisoft prý pozval stovky streamerů, youtuberů a esportovců, aby si titul v předstihu vyzkoušeli. Společně s vybranými médii mají zveřejnit první záběry z akce tento týden.

Pokud se vše potvrdí, nebylo by zřejmě náhodou, že na 12. července připadá akce Ubisoft Forward, která letos nahrazuje klasickou konferenci z E3.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru