XDefiant, Ubisoft, Ubisoft chystá nový multiplayerový crossover Toma Clancyho

Ubisoft dnes představí novou hru ze série Tom Clancy

Pravděpodobně půjde o crossover multiplayerovou akci, která unikla ještě před E3

Zdroj: Ubisoft
19. 7. 2021

To je ale “okurková sezóna”. Po Company of Heroes 3 od Segy a Steam Decku od Valve má dnes společnost Ubisoft přestavit novou hru ze světa Toma Clancyho. Odhalení připadá na 20 hodin našeho času. Magazín IGN zveřejnil krátký klip, z něhož je patrné, že půjde o nějakou patrně multiplayerovou first person akci.

Ven se neoficiální cestou dostaly obrázky k titulu s kódovým označením BattleCat

Už samotné logo s křížkem namísto apostrofu naznačuje, že by mohlo jednat o nějaký crossover, a tím se vracíme zpátky na začátek června. Tehdy jsme psali, že Ubisoft chystá multiplayerový crossover Toma Clancyho a že tato PvP hra propojí světy ze sérií Splinter Cell, The Division a Ghost Recon. Ven se neoficiální cestou dostaly obrázky k titulu s kódovým označením BattleCat. A je velmi pravděpodobné, že jde o jeden a ten samý projekt.

Jako první obrázky publikoval na svém Twitteru uživatel s přezdívkou Zer0Bytes_. Pocházely zřejmě z interních materiálů a podle magazínu Video Games Chronicle byly dokumenty autentické. Hra má být v rané fázi vývoje a míří údajně na PC a konzole. Už tehdy se přitom psalo, že hru neuvidíme během E3, což se následně potvrdilo.

Ve hře mají vystupovat postavy ze jmenovaných titulů a každá bude mít vlastní unikátní schopnosti. K dispozici mají být minimálně dva režimy – Escort a Ringleader. Náplň prvního asi ani není nutné blíže vysvětlovat, ve druhém půjde o sběr prstenců z padlých nepřátel.

Update:

Pokračuje původní text: Nejde přitom o první crossover ze světa Toma Clancyho. Vzpomeňte na mobilní hru Tom Clancy’s Elite Squad. Ta vyšla loni a tento free-to-play titul také kombinuje hrdiny a padouchy z různých her podle Toma Clancyho. Novinka by rovněž mohla být další velkým free-to-play titulem, na něž se chce Ubisoft víc zaměřit. Takto už firma představila free-to-play spin-off The Division s podtitulem Heartland.

Takže Splinter Cell zase nic…

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru