Denní souhrn z E3 #02

Twin Mirror od týmu Dontnod letos nevyjde

Odložená adventura bude na PC k mání pouze na Epic Games Store

14. 6. 2019
Název: Twin Mirror Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 1. 12. 2020 Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 1. 12. 2020

Psychologický thriller Twin Mirror od autorů oblíbené série Life is Strange měl vyjít ještě letos, bohužel francouzští Dontnod Entertainment sdílí se svými fanoušky smutnou zprávu o odkladu. Prozatím jen poněkud vágně uvedli, že hra vyjde až příští rok, kdo ale zná historii vydávání epizod série Life is Strange, ten pravděpodobně příliš překvapený nebude.

To pro milovníky příběhových adventur určitě není kdovíjak milá zpráva, bohužel tím ještě nekončíme. Dontnod totiž zároveň oznámili, že hra bude v případě PC verze po dvanáct měsíců dostupná pouze na Epic Games Store. Naopak optimističtěji už zní, ze Dontnod oznámili zisk práv na značku Twin Mirror. Bandai Namco se sice postará o vydání hry na konzolích, značka jako taková ale bude patřit samotným vývojářům a ti s ní budou moci v budoucnu nakládat dle vlastního uvážení.

Jak už to tak bývá, nějak se to zamotalo a Sam se v domovské krajině jednoho dne probouzí s částečnou amnézií a se zkrvavenou košilí.

Připomínáme, že v Twin Mirror se hlavní hrdina a třicátník Samuel Hayes vzpamatovává z rozchodu a vrací se do domovského města Basswood v západní Virginii. Nejde přitom o zcela šťastný návrat, neboť Sam míří na pohřeb svého známého. Jenže jak už to tak bývá, nějak se to zamotalo a Sam se v domovské krajině jednoho dne probouzí s částečnou amnézií a se zkrvavenou košilí.

Dontnod má ve svém portfoliu kromě dvou sérií Life is Strange (přičemž ta druhá ještě není dokončená) také RPG Vampyr, zdarma šířené vyprávění The Awesome Adventures of Captain Spirit a premiéru na trhu si tento tým odbyl s netradiční adventurou Remember Me. Vedle bohaté historie studia pak hra může určitě zaujmout i svým stylem, který může připomínat seriál Twin Peaks či akční adventuru Alan Wake.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru