Trofeje a pozadí lákají na remastery GTA: The Trilogy

Jeden z achievementů může naznačovat jízdní kola ve Vice City. Původně tam nebyla

Zdroj: Rockstar Games
6. 10. 2021

Vylepšená trilogie Grand Theft Auto se krůček po krůčku začíná odhalovat, ačkoli samotní vývojáři ještě ani samu existenci tohoto remasteru oficiálně nepotvrdili. V nové verzi Rockstar Launcheru se dataminerům povedlo vypátrat nové zmínky a stopy. Znovu se tak mluví o tom, že hry má nově pohánět Unreal Engine od Epicu a kromě log utekly nové i pěkné ikony achievementů.

A i z nich se snaží fanoušci dovtípit nějakých novinek. Zaujala je třeba skutečnost, že mezi trofejemi z Vice City se ukazuje jedna s obrázkem bicyklu. Kola ale v původním Vice City nebyla. Objevila se až ve Vice City Stories a San Andreas. Anebo jde jen o odkaz na trik wheelie s motorkou?

Na jednotlivé novinky upozorňuje například web a Twitter GTANet. Objevily se také zprávy, že hrdinové mají mít nové modely a vypadají trochu jinak. Kromě technologických vylepšení se ale mluví rovněž o tom, že by se nějakého rozšíření mohl dočkat i obsah. Objevila se také údajná pozadí z Rockstar Launcheru náležící k jednotlivým titulům. Zřejmě je už jen otázkou času, než společnost Take-Two Interactive vyjde s pravdou ven. A Vánoce tak možná letos dorazí nečekaně o něco dříve.

Remastery primárně vznikají ve studiu Rockstar Dundee. I když se neoficiální informace o termínu vydání různily, Kotaku v posledním článku trvalo na tom, že Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City a Grand Theft Auto: San Andreas znovu dorazí na trh v oprášené verzi už letos v listopadu. Tak se nechme překvapit. Další podrobnosti najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím