Trailer na Forgotten but Unbroken s Markem Vašutem

Podívejte se na příběhovou upoutávku a první ochutnávku z českého dabingu nové hry

Zdroj: Centurion Developments
30. 9. 2022

Vývojáři ze slovenského studia Centurion Developments zveřejnili novou příběhovou upoutávku na svou chystanou tahovou taktickou strategii Forgotten but Unbroken. Současně jde o první ochutnávku chystaného českého dabingu, protože v domácí (tedy slovenské a české) verzi zní hlas herce Marka Vašuta. A pokud byste z jakéhokoli důvodu dávali přednost angličtině, můžete se podívat na mezinárodní verzi teaseru, kde se o dabing postaral Dan Johnson.

Společně s tím spustili autoři také profil hry na Steamu, kde už si ji můžete přidat do seznamu přání. Pro vývojáře přitom nebylo vůbec snadné se na Steamu zabydlet. Schválení stránky trvalo několik měsíců a opakovaně museli hru a její prezentaci upravovat nejen s ohledem na slovenskou legislativu, ale také nejasná pravidla Steamu. Problémem byla, jak si asi dokážete domyslet, všemožná symbolika spojená s nacistickým Německem, která má ale ve hře sloužit historické přesnosti. Paradoxně přitom autoři zjistili, že Valve mají problém i s tím, co při prezentaci titulu před měsícem v Kolíně nad Rýnem nevadilo. Ačkoli se Steam odvolával právě na to, že by to v Německu mohl být problém. Tomuto tématu se ještě budeme věnovat podrobněji.

Více podrobností o hře najdete v našich starších článcích. Zaposlouchat se můžete i do našich nedávných dojmů z hraní na Gamescomu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru