THQ Nordic dnes večer oznámí šest nových her

THQ Nordic dnes večer oznámí šest nových her

Jednou z nich nejspíš bude remake Destroy All Humans! 2. Láká na slevy i hry zdarma

Zdroj: THQ Nordic
17. 9. 2021

Společnost THQ Nordic dnes večer vůbec poprvé odvysílá svou vlastní digitální show. Akce má oslavit 10. výročí firmy, ale samozřejmě se bude točit okolo nových her. Anebo vlastně staronových. Přenos začne ve 21 hodin našeho času na YouTube i na Twitchi a bude jej uvádět pořadatel a moderátor The Game Awards Geoff Keighley.

Vydavatel nás láká, že během akce oznámí hned šest nových her. Už dříve sliboval, že se máme těšit na pokračování oblíbených značek a návrat slavných sérií. Máme být svědky comebacku legend, na které fanoušci čekají celá desetiletí, ale dojde také na úplně nové tituly. Kromě překvapení a neoznámených her bude řeč o Elex 2 a Expeditions: Rome.

Vrátí se Crypto. A kdo dál?

Vzhledem k tomu, jak široké portfolio značek a studí dnes THQ Nordic zastupuje, je zbytečné snažit se hádat, co všechno můžeme večer spatřit. Může to být opravdu spousta věcí. Skoro s jistotou si ale můžeme vsadit na prozrazený remake Destroy All Humans! 2, který už před pár dny “prokecl” PlayStation na Twitteru.

Součástí oslav 10. výročí THQ Nordic jsou také slevy na Steamu, které odstartovaly už včera a poběží až do 23. září. Dvě hry ze svého portfolia pak vydavatel nabídl fanouškům zcela zdarma – Titan Quest Anniversary Edition a první díl Jagged Alliance v Gold edici. Ty si můžete nechat navždy. Desperados III je alespoň do konce víkendu možné si vyzkoušet zdarma, ale nezůstanou vám v knihovně.

Nejspíš vás napadla otázka, zda budeme show THQ Nordic restreamovat s českým komentářem. Vzhledem k oslabenému týmu a termínu akce to ale tentokrát neplánujeme. Přenos ovšem samozřejmě budeme sledovat a to nejzajímavější z něj vám určitě přineseme na webu i v novinkovém souhrnu jako vždy.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru