The Game Awards se letos vrátí i s publikem v sálu

The Game Awards se letos vrátí i s publikem v sálu

Akce připadá na začátek prosince a její pořadatel Geoff Keighley láká na hudební vystoupení

Zdroj: The Game Awards
1. 10. 2021

Konec roku už tradičně bývá spojen s akcí The Game Awards, kterou pořádá a moderuje Geoff Keighley. Ani letošek nebude výjimkou. Dozvěděli jsme se, že tento rok udílení cen připadne na 9. prosince a má se znovu jednat o živě přenášenou fyzickou show. Slavnostní galavečer bude hostit Microsoft Theater v Los Angeles.

To je skvělá zpráva, loni se totiž akce musela podobně jako mnoho jiných obejít bez živého publika kvůli koronaviru a přišla tím o část atmosféry. Na druhé straně se ale organizátoři pokusili tento hendikep divákům vynahradit tím, že se akce kromě LA vysílala také ze studií v Londýně a Tokiu.

I letos se můžeme těšit na hudební vystoupení, potvrdil už Geoff Keighley, a živé přenosy budou dostupné na všech možných platformách až v rozlišení 4K. Pořadatelé říkají, že chtějí opět spojit hráče po celém světě. Dalších podrobností se máme dočkat v nadcházejících týdnech.

Bylo by asi nošením dříví do lesa připomínat, že se při této příležitosti každoročně hry nejen oceňují, ale také oslavují a představují se tu mnohdy úplně nové projekty od těch největších společností a nejznámějších vývojářů. Show se také pravidelně účastní nejrůznější filmové a hudební hvězdy, které mají ke hrám z nějakého důvodu blízko.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru