Test Drive Unlimited Solar Crown, Nacon, Test Drive Unlimited Solar Crown ani letos nevyjde

Test Drive Unlimited Solar Crown ani letos nevyjde

Finanční zpráva Naconu odhaluje, že na výlet do Hongkongu budeme čekat ještě déle

Zdroj: Nacon
4. 7. 2023

Zdá se, že ani letos závodní hra Test Drive Unlimited Solar Crown skutečně nevyjde, jak jsme se obávali. Ačkoli vývojáři z týmu KT Racing neřekli k tomuto tématu nic nového, ve finanční zprávě společnosti Nacon (via VGC), která titul vydává, se nový Test Drive objevuje v tabulce společně s hrami, které mají dorazit na trh v prvním čtvrtletí příštího roku. Z dokumentu také plyne, že hra má obsahovat přes stovku licencovaných značek.

Pokračování bylo přitom oznámeno už v roce 2020, ale od té doby se opakovaně jeho vývoj protahuje. Oficiální web stále slibuje Test Drive Unlimited Solar Crown na rok 2023 a vydavatel zatím možný odklad nijak nekomentoval.

Jelikož se počítám mezi hráče, kteří novinku netrpělivě vyhlížejí, musím říct, že je opravdu zneklidňující, že jsme stále ze hry pořádně nic neviděli. Jen pár screenshotů prostředí, v podstatě skoro nic ze silnice a o gameplay videích nemůžeme vůbec mluvit. Konkurence na poli open world závodních her je přitom velice tvrdá. I když si odmyslíme stálici v podobě série Forza Horizon, letos v září má Ubisoft poslat na trh The Crew Motorfest. Na tom dokonce pracují někteří bývalí vývojáři Test Drive Unlimited a vezme nás na Havaj jako Test Drive Unlimited z roku 2006.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru