Tento víkend může zkusit Age of Empires IV úplně každý

Smyslem je otestovat zátěž na servery v multiplayeru. Na výběr budou 4 národy a 5 map

Zdroj: Microsoft
15. 9. 2021
Název: Age of Empires IV Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 28. 10. 2021 Platformy: Žánr:

Tento víkend proběhne zátěžový test real-time strategie Age of Empires IV, který je na rozdíl od předchozích uzavřených kol k dispozici úplně všem zájemcům na PC. Hra se spustí v pátek 17. září v 19 hodin našeho času a bude fungovat až do pondělí 20. září do 19 hodin.

Smyslem je otestovat servery s maximálním možným počtem účastníků ještě předtím, než hra 28. října oficiálně vyjde. Nepotřebujete žádnou pozvánku ani být členem Insider programu, přestože beta bude k dispozici v rámci aplikace Xbox Insider Hub na Microsoft Storu a na Steamu.

Angličané, Číňané, Abbásovci a Svatá říše římská

Primárně je pochopitelně takový test zaměřen na multiplayer, ale nic vám nebrání vyzkoušet si skirmish proti umělé inteligenci. V nabídce bude rovněž tutoriál. Na výběr budou čtyři národy – Angličané, Číňané, Abbásovci a Svatá říše římská. Utkáme se na pěti různých mapách.

Čím více dat autoři nasbírají, tím lépe se budou podle svých slov moci připravit na plnohodnotný start. Od poslední bety autoři podle svých slov opravili nejen chyby a ladili balanc, ale upravili také maximální možnou vzdálenost kamery od mapy.

O přístup můžete už teď “zažádat” na Steamu a bude vám automaticky vyhověno. A i kdybyste z jakéhokoli důvodu teď nemohli vyzkoušet hru osobně, můžete se alespoň těšit na streamy a záznamy z hraní. Tentokrát se totiž nebude na rozdíl od uzavřených testů vztahovat na obsah žádné NDA.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru