Tento týden nás čeká prezentace Alone in the Dark

Fanoušci série se mohou těšit na novinky a nové záběry z očekávané reimaginace

Zdroj: THQ Nordic
23. 5. 2023
Název: Alone in the Dark (reimaginace) Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 25. 10. 2023 Platformy: , , Žánr: ,

Společnost THQ Nordic nachystala speciální akci, která se bude věnovat pouze reimaginaci slavné hororové série a zakladateli žánru survival hororů. Prezentace Alone in the Dark Spotlight se koná už tento čtvrtek 25. května, respektive v našem případě až v pátek 26. května ve 2:00 našeho času. Nespavce tedy čeká pořádná hororová noc.

„Dovolte nám osvětlit některá tajemství, jež zahalují Alone in the Dark,“ lákají vývojáři na sociálních sítích. Rozsahově samozřejmě nepůjde o nic obřího, ale fanoušci série a všichni, kteří reboot Alone in the Dark vyhlížejí a těší se na něj, by měli být spokojeni. THQ Nordic slibuje, že společně se studiem Pieces Interactive odpoví na nejpalčivější otázky hráčů a ukáží vše potřebné. Pochopitelně se tedy dočkáme nových záběrů ze hry, patrně se dozvíme více o samotné hratelnosti, ale mělo by dokonce dojít i na jakési překvapení.

Reimaginace Alone in the Dark, v níž se můžeme těšit na staré známé představitele Edwarda Carnbyho a Emily Hartwood, byla po přecházejících únicích oficiálně oznámena loni v srpnu během akce THQ Nordic Digital Showcase 2022. Autoři slibují, že jde o milostný dopis původnímu titulu z roku 1992, ale zároveň samozřejmě obsahuje novou vizi a zpracování, jaké si hry žádají v dnešní době. Prozatím víme, že nové Alone in the Dark míří na PC, PlayStation 5 a Xbox Series, více se nepochybně pak dozvíme právě v pátek, třeba i to, kdy se na panství Derceto vrátíme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru