Alone in the Dark (reimaginace), THQ Nordic, Tento týden nás čeká prezentace Alone in the Dark

Tento týden nás čeká prezentace Alone in the Dark

Fanoušci série se mohou těšit na novinky a nové záběry z očekávané reimaginace

Zdroj: THQ Nordic
23. 5. 2023
Název: Alone in the Dark (reimaginace) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: , Datum vydání: 20. 3. 2024

Společnost THQ Nordic nachystala speciální akci, která se bude věnovat pouze reimaginaci slavné hororové série a zakladateli žánru survival hororů. Prezentace Alone in the Dark Spotlight se koná už tento čtvrtek 25. května, respektive v našem případě až v pátek 26. května ve 2:00 našeho času. Nespavce tedy čeká pořádná hororová noc.

„Dovolte nám osvětlit některá tajemství, jež zahalují Alone in the Dark,“ lákají vývojáři na sociálních sítích. Rozsahově samozřejmě nepůjde o nic obřího, ale fanoušci série a všichni, kteří reboot Alone in the Dark vyhlížejí a těší se na něj, by měli být spokojeni. THQ Nordic slibuje, že společně se studiem Pieces Interactive odpoví na nejpalčivější otázky hráčů a ukáží vše potřebné. Pochopitelně se tedy dočkáme nových záběrů ze hry, patrně se dozvíme více o samotné hratelnosti, ale mělo by dokonce dojít i na jakési překvapení.

Reimaginace Alone in the Dark, v níž se můžeme těšit na staré známé představitele Edwarda Carnbyho a Emily Hartwood, byla po přecházejících únicích oficiálně oznámena loni v srpnu během akce THQ Nordic Digital Showcase 2022. Autoři slibují, že jde o milostný dopis původnímu titulu z roku 1992, ale zároveň samozřejmě obsahuje novou vizi a zpracování, jaké si hry žádají v dnešní době. Prozatím víme, že nové Alone in the Dark míří na PC, PlayStation 5 a Xbox Series, více se nepochybně pak dozvíme právě v pátek, třeba i to, kdy se na panství Derceto vrátíme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru