Tento týden na konzole zaútočí dinosauři v Path of Titans

Netradiční MMO s pravěkými veleještěry se dočká slíbené verze pro PlayStation a Xbox

Zdroj: Alderon Games
25. 7. 2022

Minulý měsíc jsme vám připomínali dinosauří survival MMO Path of Titans s tím, že hra se podle autorů už v létě začne testovat také na konzolích. A skutečně na to dojde. Vývojáři ze studia Alderon Games oznámili, že Path of Titans dorazí na PlayStation a Xbox 27. července. K dispozici bude na současných i starších konzolích. V nabídce má být v tu chvíli 26 druhů a mezi nimi i obávaný Tyrannosaurus rex. Stále nicméně půjde o nedokončenou betaverzi.

Autoři lákají na přežívání, průzkum, boj a PvP i PvE obsah. Budeme plnit questy, vylepšovat svého dinosaura a čekají nás dvě otevřené oblasti. Hrát můžeme sami, nebo se přidat k nějakému stádu. Hráči dokonce mohou založit rodinu a mít mladé. Až dosud hra byla k dispozici na Windows, Macu, Linuxu, iOS a Androidu. Nabídne cross-play a do akce se zapojí až 200 hráčů současně.

Titul je ve vývoji už tři roky a vzniká v Austrálii s využitím Unreal Enginu od Epicu. Samotný tým si přitom první ostruhy vysloužil na modifikacích pro Armu 3. Více podrobností o Path of Titans najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru