Studio Illumination popírá spekulace o filmové Zeldě

Studio Illumination popírá spekulace o filmové Zeldě

Zakladatel společnosti prý o takovém projektu neví. Spekulace se objevují každý týden

Zdroj: Nintendo
16. 6. 2023

Minulý týden jsme vás informovali o zprávách insidera Jeffa Sneidera z podcastu The Hot Mic, podle kterých má Nintendo spolupracovat s filmovým studiem Illumination na filmové adaptaci série The Legend of Zelda. Sneider se opíral o střípky informací, které měl obdržet od lidí obeznámených o situaci mezi oběma společnostmi a odkazoval samozřejmě na úspěšnou spolupráci na filmu Super Mario Bros. ve filmu, ze kterého se stal divácký i tabulkový hit. Všechno znělo poměrně věrohodně a logicky i s odkazem na dřívější prohlášení zástupců Nintenda, kterak by bylo žádoucí zaměřit se právě na filmové adaptace slavných sérií, problémem ale je, že prezident Illumination o ničem neví.

Protože se spekulace o filmové Zeldě zdály být velmi lákavé, redaktoři magazínu The Wrap se zeptali u zdroje – oslovili zmíněného prezidenta studia Chrise Meledandriho s motivací zjistit přímo od něj, zda se spekulace zakládají na pravdě. Namísto odmítnutí situaci komentovat ale Meledandri odpověděl, že o ničem takovém neví. „Netuším, kde se tohle vzalo. Tedy, rozumím lidem, kteří se snaží poskládat všechny věci dohromady, užili jsme si to [s Nintendem],“ připustil nejdříve, aby následně vyvrátil, že takový projekt vzniká. Komentářem posloužil také režisér filmu Ptáci stěhováci Benjamin Renner, který potvrdil, že na další a další spekulace naráží v podstatě každý týden, a teď to zřejmě padlo na Zeldu.

Uvidíme tedy, kdo měl nakonec pravdu – jestli insider, nebo lidé, kteří by měli být přímo odpovědní za přípravy snímku. Faktem totiž je, že ani veřejné vyjádření ředitele a zakladatele studia nemusí nic zásadního znamenat, pokud je jednání na začátku a o detailech by stejně žádná ze zapojených stran nemluvila. Čas ukáže.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru