Sting zazpívá na akci The Game Awards

Uslyšíme jeho píseň ze soundtracku k seriálu Arcane podle League of Legends

Zdroj: Sting
1. 12. 2021

Pořadatelé akce The Game Awards v čele s jejím moderátorem Geoffem Keighleym oznámili, že během slavnostní ceremoniálu vystoupí světoznámý hudebník Sting. Zazpívá svou skladbu What Could Have Been ze seriálu Arcane od Netflixu, který se inspiroval League of Legends. Geoff Keighley k tomuto oznámení napsal, že jde o krásnou píseň a půjde o mimořádné vystoupení.

“Poprvé jsem tuhle skladbu slyšel v létě a hned jsem věděl, že by se skvěle hodila pro The Game Awards,” uvedl Keighley s tím, že je velká, filmová a emotivní. Sting ji má předvést ve velkém stylu za doprovodu orchestru. Jde o další důkaz, že se The Game Awards chtějí letos vrátit se vší parádou s klasickou fyzickou show a že se nebudou točit jen okolo her, ale také adaptací, jak už dřív Keighley naznačil.

Nepůjde samozřejmě o jediné hudební číslo. Ty další mají pořadatelé postupně teprve oznámit v nadcházejících týdnech. Stingovu píseň si můžete poslechnout níže. Britský hudebník, zpěvák a skladatel se objevil už ve hře Guitar Hero World Tour z roku 2008. Sedmnáctinásobný držitel ocenění Grammy dříve působil v kapele The Police.

Samotný seriál Arcane zaznamenal velký úspěch a už má potvrzenou další sezónu. Celý soundtrack, na kterém se podíleli další známí umělci, si můžete poslechnout na Spotify.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Další informace Rozumím