State of Decay 3 má pohánět Unreal Engine 5

V novém týmu v Orlandu na hře pracuje animátor, který dělal na The Matrix Awakens

Zdroj: Undead Labs
3. 1. 2022
Název hry: State of Decay 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: ,
State of Decay 3

Potvrzují se domněnky, že další projekt od amerického studia Undead Labs pohání technologie Unreal Engine 5 od Epicu. Tým sídlící v Seattlu má na kontě dva díly State of Decay a trojku oznámil poté, co Microsoft studio koupil v roce 2018. Hra pro PC a Xbox Series byla oficiálně představena v červenci 2020, ale moc jsme se toho o ní nad rámec pěkné upoutávky nedozvěděli. 

Teď animátor Simon Sherr prozradil ve svém profilu na síti LinkedIn, že pracuje v novém studiu Undead Labs v Orlandu na Floridě na animacích a animačních technologii pro State of Decay 3 v Unreal Enginu 5. Sama existence nového týmu v jiném městě je přitom pro nás novinkou. I když se už dřív o UE5 v souvislosti se pokračováním State of Decay spekulovalo, tohle je zatím nejjednoznačnější stopa.

Samotný Simon Sherr je zajímavý tím, že před aktuální štací v Undead Labs působil v Epic Games na projektu The Matrix Awakens. Zřejmě tak jde o zkušeného odborníka, který technologii prvotřídně rozumí. Koneckonců Microsoft už dřív deklaroval, že State of Decay 3 má být vysokorozpočtová AAA hra, zatímco předchozí dva díly měly přes nesporné kvality o něco skromnější produkci a rozpočet.

Hráči na základě CGI traileru spekulují, že by titul mohl být zasazen na Aljašku, do Colorada, Wyomingu nebo do Kanady. Podobně se spekuluje o možném zapojení legendy o Wendigo.

# horor # post-apokalypsa # survival # zombie

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru