Square Enix zrušil Just Cause Mobile

Square Enix zrušil Just Cause Mobile

Free-to-play akce měla vyjít už v roce 2021, ale nakonec se nikdy nedočká plného vydání

Zdroj: Square Enix
4. 7. 2023

Akce Just Cause Mobile byla zrušena. Plné verze se nikdy nedočká. Vývoj hry byl pozastaven a early access verze bude stažena z digitálních obchodů, napsal magazín VGC. Anne-Lou Grosbois-Favreau ze Square Enix uvedla, že toto oznámení přichází s velkým zármutkem. Vzkazuje, že takový krok není nikdy snadný, zejména pro fanoušky, kteří na vydání čekali. Autoři oceňují podporu, které se jim dostalo.

Hra byla oznámena na akci The Game Award 2020 a mělo jít o free-to-play top down akci v singlu i multiplayeru. Původně chtěla dorazit na trh už v roce 2021, ale byla několikrát odložena. V tuto chvíli je profil hry na Google Play stále aktivní a láká na příběhovou kampaň, kompetitivní multiplayer i kooperativní mise pro 4 hráče. Titul se totiž v minulosti dočkal v některých regionech soft launche.

Just Cause Mobile poháněla technologie Unreal Engine 4 a hra mířila na iOS a Android. Oficiální web hry už nefunguje a redukcí prošly i účty na sociálních sítích. Původní autoři Just Cause z týmu Avalanche Studios v tuto chvíli pracují na nové exkluzivní značce Contraband pro Microsoft.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru