Spekuluje se o odkladu Hogwarts Legacy až na rok 2023

Naznačuje to novinář Colin Moriarty. Tom Henderson tvrdí, že hra bude na State of Play

Zdroj: Warner Bros.
17. 1. 2022

Ačkoliv mnozí fanoušci žhavili naděje, že se na poslední velké herní akci loňského roku objeví zmínka o Hogwarts Legacy, ani udílení cen The Game Awards nedokázalo tato přání splnit. Naopak, vývojáři z Avalanche Software se v polovině prosince ozvali, že novinky přinesou až v roce 2022 a po uplynulých měsících informačního půstu se opět odmlčeli. To pochopitelně vytváří prostor pro nejrůznější spekulace a předpovědi, jak to se hrou vypadá, a nutno podotknout, že nepřichází jen pozitivní zprávy. I když insider Tom Henderson ve svém videu ze začátku ledna tvrdil, že podle jeho informací bude očekávané RPG z kouzelnického světa J. K. Rowling připravené k plnohodnotnému představení na dalším State of Play, včetně data vydání v druhé polovině roku 2022, novinář Colin Moriarty to až takhle optimisticky nevidí. Tipuje spíše odklad na příští rok a neurčitě mluví o problémech, do kterých se měla hra dostat.

Moriarty se k Hogwarts Legacy krátce vyjádřil ve svém pořadu Sacred Symbols, který je k dispozici pro předplatitele jeho Patreonu. „Zpoza opony se ozývá, že hra letos nevyjde a že se nachází v určitých problémech,“ zní Moriartyho zmínka. Novinář se nicméně nepustil do hlubšího vysvětlování, na jaké překážky měl vývoj v Avalanche Software narazit, případně co ho dále vede k přesvědčení, že titul nestihne letošní rok. Podotýkáme přitom, že Hogwarts Legacy bylo oficiálně oznámeno v září 2020 prostřednictvím lákavého traileru, ale o hře jako takové jsme od té doby neslyšeli od vývojářů vůbec nic. Jediný, kdo ji oficiálně zmínil v souvislosti s možným termínem uvedení, byla generální manažerka Warner Bros. Rachel Wakley, která mluvila o dvou důležitých bodech roku 2022. Tím prvním má být premiéra filmu Fantastická zvířata s podtitulem Brumbálova tajemství a tím druhým právě Hogwarts Legacy, na které se podle Wakley rozhodně vyplatí čekat.

Jak dlouho, přestává být vzhledem k množícím se a často protichůdným spekulacím velmi obtížné určit. Zda se víc dozvíme na avizovaném State of Play, je v tuto chvíli spíše na Sony, která akci zatím oficiálně neoznámila a o všem ostatním pak pochopitelně rozhoduje Warner Bros. Jedinou zdánlivou jistotou tak zůstává, že uvedení zmiňovaného filmu připadá na začátek letošního dubna a do té doby s téměř stoprocentní jistotou Hogwarts Legacy neuvidíme.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru