Soutěž o vstupenky na hororovou hru Arachnoid VR

Soutěž o vstupenky na hororovou hru Arachnoid VR

Podělte se o svůj příběh s pavouky a vyhrajte 2 x 2 vstupy do virtuálního světa

16. 4. 2019

O nové hře Arachnoid VR od českého studia DIVR Labs už jsme vás informovali. Jde o další multismyslový zážitek, který si můžete vyzkoušet v suterénu hračkářství Hamleys v centu Prahy. Zdejší labyrint chodeb a místností o rozloze 250 metrů čtverečních nás už před časem přenesl do středověku za golemem a ve stejných kulisách se teď návštěvníci vydávají také do jeskyní, které obývají obří pavouci. A vy se k nim můžete přidat. Stačí mít štěstí a vyhrát vstupenky, které do soutěže věnoval provozovatel hry.

Jako vždy pro vítězství musíte něco udělat. Tentokrát by nás zajímalo, v jaké hře vás pavouci v minulosti potrápili nebo vyděsili nejvíc. “Správné” odpovědi neexistují. Svůj soutěžní příspěvek napište do diskuze níže a z nich pak vylosujeme dva šťastné výherce, kteří obdrží ne po jednom, ale hned dva lístky, aby mohli s sebou do pavoučích jeskyní vzít někoho dalšího.

Čas máte až do úterý 23. dubna do 12 hodin, kdy se soutěž uzavře. Jako obvykle platí, že pokud někdo pošle více příspěvků, v rámci fair play bude do losování započítán jen jednou. Přejeme vám hodně štěstí a těšíme se, s jakými pavoučími příběhy přijdete.

Mezitím si můžete připomenout, jak jsme Arachnoid VR hodnotili, pustit si rozhovor s jedním z hlavních autorů nebo se pobavit němou groteskou, která vznikla jako vedlejší produkt naší reportáže. Arachnoid VR je hororové dobrodružství pro 4 hráče, které vás zabaví přibližně na 20 minut.

Nahlásit chybu v článku

11

Napsat komentář

Další články
Nahoru