The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, Soutěž o The Last of Us Part II

Soutěž o The Last of Us Part II

Vyhrajte jednu z pěti kopií skvělé hry od Naughty Dog. Díky patchi běží na PS5 v 60 fps

Zdroj: Sony
20. 5. 2021
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 6. 2020
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

Včera odpoledne jsme vás informovali o nové aktualizaci pro The Last of Us Part II, díky které si mohou hráči užít pokračování příběhu Joela a Ellie v 60 snímcích za sekundu. Podle vývojářů šlo o jedno z nejčastěji zmiňované přání hráčů, které se studio Naughty Dog rozhodlo vyslyšet a nechce prý zůstat jen u něj. Autoři hry jsou podle svých slov nadšení, jaké možnosti PlayStation 5 nabízí a slibují další novinky.

Než se tak ale stane, za vyzkoušení nepochybně stojí už samotné hraní v 60 fps, ke kterému se můžete dostat i prostřednictvím naší soutěže. Ve spolupráci s českým zastoupením PlayStationu pro vás totiž máme 5 digitálních kopií hry The Last of Us Part II a jedna z nich může být vaše. Tedy v případě, že správně odpovíte na otázku v naší soutěži, budete mít štěstí a vyhrajete.

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje městečko, ve kterém se Joel a Ellie usídlili po událostech prvního dílu?

Správnou odpověď posílejte na adresu [email protected] a do předmětu uveďte heslo “TLOU2”. Odpovědi můžete posílat až do čtvrtku 27. května do 12 hodin. Z došlých odpovědí pak vylosujeme výherce, zveřejníme výsledky a vítěze kontaktujeme. Pokud se na vás neusměje štěstí, můžete si hru zakoupit v rámci akce Days of Play za sníženou cenu 799 korun.

The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, Soutěž o The Last of Us Part II

Co můžete vyhrát

Soutěžíme o celkem pět digitálních kopií hry The Last of Us Part II pro PlayStation 4, která je v režimu zpětné kompatibility hratelná i na PlayStationu 5. Aktuální performance patch odemyká 60 snímků za vteřinu a hra na nové generaci rovněž uplatňuje rychlejší načítání.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru