Transport Services, Hammer Games, Soutěž o dvě kopie české hry Transport Services

Soutěž o dvě kopie české hry Transport Services

Vyhrajte nový nadějný tycoon a pochlubte se, jakou máte v podobných hrách taktiku

14. 3. 2019
Název: Transport Services Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: ,

Soutěže vás zjevně baví, a tak tu máme pro vás další možnost něco pěkného vyhrát. Tentokrát si zahrajeme o dva klíče na hru Transport Services, které obdrží dva šťastlivci z vás. Digitální klíče pro Steam věnoval do soutěže zakladatel pardubického studia Hammer Games Jakub Hamerník. Tento tým má už na kontě hry Runaway Train a World of Castles. Transport Services je nová strategická hra, v níž máte na starost dopravu, jak už ostatně samotný název napovídá.

Do předběžného přístupu dorazil titul už koncem letošního ledna a pokud by vás zajímaly další podrobnosti, hru jsme si představili v jednom ze starších novinkových souhrnů. Teď už ale zpátky k soutěži. Jako obvykle po vás budeme něco chtít. Nic není zadarmo. Tentokrát by nás zajímalo, jaké dopravní prostředky máte v tycoonech a podobných hrách nejraději a proč.

Vaše příspěvky pište jako vždy do diskuze a máte na to čas až do čtvrtka 21. března do 12 hodin. O vítězi pak znovu rozhodne los, na základě nějž budeme znát jména dvou šťastných výherců, která tu příští týden zveřejníme. Nezapomeňte, že i v případě vícenásobných příspěvků se do soutěže započítává každý aktivní uživatel jen jednou.

Přejeme vám hodně štěstí a už teď se těšíme na vaše doporučení stran té nejlepší veřejné dopravy, která je podle vás ideální páteří každé digitální metropole. Máte zelenou!

Nahlásit chybu v článku

20

Napsat komentář

Další články
Nahoru