Souhrn z Epic Games Store Spring Showcase

Souhrn z Epic Games Store Spring Showcase

Kingdom Hearts na PC, Chivalry II vyjde v červnu či první gameplay z nového Sherlocka

Zdroj: Torn Banner Studios
12. 2. 2021

Společnost Epic Games se podobně jako její konkurence rozhodla pořádat vlastní akce spojené s prezentací nových her, anebo alespoň nových ukázek z dříve oznámených titulů. První taková show proběhla včera večer a my se na tomto místě podíváme na její hlavní body.

Kingdom Hearts míří na PC

Populární japonská série Kingdom Hearts vůbec poprvé zamíří na PC. Společnosti Square Enix, Disney a Epic Games oznámily, že pohádkové RPG dorazí na Epic Games Store 20. března. Hráči se mohou těšit na kolekci Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III + Re Mind i Kingdom Hearts: Melody of Memory. První díl ságy vyšel v roce 2002 a celá série má na kontě přes 32 milionů prodaných kopií.

Nové video z Oddworld: Soulstorm

Na akci se prezentoval také nový gameplay trailer ze hry Oddworld: Soulstorm od studia Oddworld Inhabitants. Jedná se o reimaginaci populární logické plošinovky Oddworld: Abe’s Exoddus z roku 1998. Nová hra vyjde na jaře a míří kromě Epic Games Storu i na PS4 a PS5.

Mladý Sherlock Holmes poprvé v akci

Vývojáři z ukrajinského studia Frogwares předvedli první gameplay záběry z prequelu detektivní adventurní série Sherlock Holmes Chapter One. Velká ukázka přijde podle nich v březnu. Hra vyjde ještě letos na PC (Steam, Epic, GOG) PS4, PS5, Xboxu One i Xboxu Series.

Chivalry II vyjde letos červnu

Středověká multiplayerová akce Chivalry II vyjde 8. června a už od 26. do 29. března proběhne další uzavřená betaverze. Kdo si hru předobjedná, má vstup do bety zaručen. Test poběží na PC i konzolích. Vývojáři ze studia Torn Banner Studios nás lákají na podporu cross-platform hraní napříč PC, PS4, PS5, Xboxem One a Xboxem Series.

Axiom Verge 2 míří vedle Switche exkluzivně na Epic Games Store

Metroidvania Axiom Verge 2 vyjde na PC exkluzivně na EGS. Hra původně mířila jen na Switch. Dočkat bychom se jí měli už letos na jaře. Titul je ve vývoji pět let a jeho autor Thomas Happ potvrdil, že nakonec se dostane i na Steam, ale zatím není jasné, jak dlouhá tato časová exkluzivita bude.

King’s Bounty II dorazí až v srpnu

King’s Bounty II nevyjde v březnu, jak se původně plánovalo, ale 24. srpna. Hra míří na PC jako Epic exkluzivita, ale také na konzole PS4, Xbox One a Switch. Autoři se chtějí ujistit, že hráčům zprostředkují ten nejlepší možný zážitek.

Nové sci-fi Binary Smoke sází na výraznou stylizaci

Na akci byla oznámena i úplně nová hra Binary Smoke, což je sci-fi 3rd person příběhová akční adventura od studia Outside. Vydáme se v ní do megapole Carbon, kde autoritářský režim vládne železnou pěstí. Hlavní hrdinkou je digitální vnímající bytost, která se kruté vládě postaví na odpor. Hra rozhodně zaujme minimálně svou stylizací.

Záznam celé prezentace

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru