Souhrn herních novinek od Netflixu

Souhrn herních novinek od Netflixu

Hltáte seriálové adaptace videoher? Máme pro vás spoustu novinek o těchto projektech

Zdroj: Netflix
12. 6. 2021

Netflix přišel v rámci vlastní show s celou plejádou novinek na konto seriálových adaptací slavných videoher. Tak se pojďme společně podívat na to, co ve spolupráci s partnery pro fanoušky chystá. A že je toho opravdu hodně.

Resident Evil: Infinite Darkness

Dočkali jsme se další ukázky z animovaného seriálu Resident Evil: Infinite Darkness. Tentokrát v podobě úvodních tří minut. Ty nás vezmou po boku amerických vojáků do fiktivním země Penamstán. Scéna je zasazena do roku 2000, tedy dva roky po událostech RE2 a RE3 a čtyři roky před událostmi RE4. Resident Evil: Infinite Darkness má premiéru 8. července a více podrobností o něm najdete v našich starších novinkách.

Resident Evil (hraný seriál)

Nové podrobnosti máme i k hranému seriálu podle Resident Evilu. Netflix představil herce. Alberta Weskera si k překvapení mnoha fanoušků zahraje Lance Reddick. Dále v něm budou hrát Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph a Paola Nunez. Seriál už vzniká a nejedná se o přímou adaptaci žádné hry. Má vyprávět úplně nový příběh dcer Weskera ve dvou časových rovinách. Před zombie apokalypsou a po ní, kdy se v budoucnosti z lidstva stane ohrožený druh. Seriál má mít osm epizod. Více podrobností o tomto projektu včetně nástinu děje najdete v našich starších novinkách.

Far Cry: Blood Dragon

Populární bláznivý spin-off série Far Cry se dočká vlastního animáku, jak už nějakou dobu víme. Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix chystá Adi Shankar a má jít o seriál inspirovaný anime, kyberpunkem nebo třeba prací režisérů Paula Verhoevena a Johna Carpentera. Hlavním hrdinou bude kyberneticky vylepšený supervoják Dolph Laserhawk. Má jít o parodii i poctu osmdesátým rokům. A kromě toho se chystá i anime podle klasického Far Cry.

Splinter Cell

O animované adaptaci série Splinter Cell se už také mluvilo. Hlavním hrdinou bude Sam Fisher a seriál píše Derek Kolstad, kterého můžete znát díky Johnu Wickovi. První sezóna bude mít osm epizod a má jít o seriál určený pro dospělé publikum. Fanoušky přirozeně nejvíc zajímá, zda se dabingu opět ujme Michael Ironside. Filmová adaptace s Tomem Hardy, zdá se, v tuto chvíli stojí.

Cuphead

Ukázal se i seriál Cuphead, o němž jsme také už několikrát informovali. The Cuphead Show!, jak se správně jmenuje, stále nemá datum premiéry, ale dozvěděli jsme se, že krále Kostku (King Dice) dabuje Wayne Brady. I když televizní adaptace nevzniká ručně jako původní hra kvůli enormnímu množství práce, měla by se svou stylizací originálu maximálně přiblížit. Jde samozřejmě o poctu raným kresleným groteskám. K dispozici je také nová ukázka, na kterou se určitě podívejte. Více podrobností o seriálu najdete v našem starším článku.

Castlevania

Chystá se i nové anime podle ságy Castlevania. Jak se spekulovalo, jedná se o další seriál, jehož hlavními hrdiny jsou tentokrát Richter Belmont a Maria Renard. Příběh nás zavede do Francie na sklonku 18. století během revoluce. Zatím bohužel nevíme, kdy se fanoušci této adaptace dočkají.

Zaklínač

Společnosti CD Projekt a Netflix oznámily na červenec speciální WitcherCon. Tady se pravděpodobně dozvíme víc o další sezóně seriálu. Akce se uskuteční 9. července a není vůbec vyloučené, že se bude mluvit i o hrách. Například o chystaném next-gen updatu třetího dílu. Netflix také nový klipem láká na druhou sezónu seriálu. V přípravě má navíc ještě anime The Witcher: Nightmare of the Wolf a prequel Blood Origin.

Naopak jsme se nedozvěděli nic nového třeba o adaptacích ságy Assassin’s Creed.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru